2737
2734
عنوان

مامانایی که نوزاد دارین دخترم خیلی کم شیر میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 22 پست
پسرمنم وزن نگرفته😔😔😔 وزن تولدش۲۹۰۰ وزن یه ماهگیش۳۳۸۰بود. هم بهداشت گفت وزن نگرفته هم بردمش متخص ...

بعضی اوقات گریم میگیره من یه پسر چهار ساله ام دارم اونم همینجوره تو بهداش اسمش جزو سوتغذیه هاست خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر گشنه نیست و گریه نمیکنه اذیتش نکن حتما شیرت مغذی هست و زود سیر میشه اما اگر گشنه هست و گریه میکنه ولی میلی به خوردن شیر نداره باید دنبال راه حل باشی

ابتدای شیرت رو بدوش و بعد سینه بنداز دهنش

غذاهایی که بومیده مثل سیرو پیاز  و ماهی یه مدت نخور تا شیرت طعم نگیره

حرص و جوش شیر رو بدمزه میکنه و نمیخوره

سعی کن به شیشه عادتش ندی چون شیشه نیازی به مکیدن زیاد نداره و بچه تنبل میشه و دیگه زحمت مکیدن سینه رو به خودش نمیده

قبل از اینکه بهش شیر بدی سینه هات رو بشور

اینها رو انجام بده ببین تاثیر میکنه یا نه

بعدشم وزنش استپ نشده و کم کم بالامیره نگران نباش

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2731
بعضی اوقات گریم میگیره من یه پسر چهار ساله ام دارم اونم همینجوره تو بهداش اسمش جزو سوتغذیه هاست خیلی ...

والا آدم عذاب وجدان میگیره

منکه تمام تلاشمو کردم که فقط شیر خودمو بدم ،هرچی گفتن خوبه تو این یه ماه خوردم اما فایده نداشت.ناراحتم میگم کاش زودتر شیر خشک میدادم به حرف بقیه گوش نمیکردم تا پسرم به این روز نمیرسید.

با قاشق امتحان کردم اینقدر جیغ میزنه میپره تو گلوش اینم شانس ماست😔

ای بابا عجب سرتقه دقیقا پسر منم همین بود. تو خیابون چند بار پیش اومد یه خانومی میومد بهم می گفت بچتون چقد لاغره حتی یه بتر سرماخورده بود بردم دکتر گفت چرا زیر چشمش انقد گوده. کارم اشک و آه بود. همش پاش بودم. از وقتی غذا خور شد و گذاشتم خودش بخوره یه جونی گرفت. 

2738