2752
2734

دیوونم کرده دکتر هم چندین بار بردمش بار اول مولتی ویتامین و کلی ویتامین داد بازم بهتر نشد

دفعه بعد گفت شاید ریفلاکس پنهان داره اس امپرازول با

میلکازیم داد اما امپرازول به دخترم نساخت قطعش کردم 

الانم خیلی کم شیر میخوره چکارکنم

هم شیر خودمو میدم هم کمکی اما خیلی کم شیر میخوره وزنم خیلی نگرفته دوماهشه وزن تولدش۳۴۰۰ وزن الانش۴۲۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رفلاکس داره بچون به احتمال زیاد یه دکتر دیگه ببرید

براش سونوگرافی مینویسن تا دقیق مشخص بشه

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

دو ماهه یکم وزنش کمه بیشتر شیر بده حتی اگه دوست داره شیر خشک حتی شیر خودت یا خشک با قاشق چای خوری . حتی گاهی با می می سیر شد چند قاشق چای خوری شیر خشک بده. دیگه ۲۴ ساعته باید بهش برسی. ببین تا چهار ماهگی بهتره ماهی یک کیلو اضافه کنند

اگر سینه بدم بهش سر پنج دقیقه ولش میکنه شیشه بدم ۳۰تا به زور میخوره دقم میده این فسقلی

بعضی بچه ها بد خراکن تو نوزادی پسر منم همین بود. اما الان که دو سالشه جارو برقی خونه هست کلا همش سر یخچاله. 

دارو فایده نداره جذب زیادی ندارند حتی مولتی الان براش سنگینه. همون ویتامین دی کافیه. فقط بچسبون به سیر خودت و شیر خشک تا می خوره بده اگه حال نداره مک بزنه با قاشق . بریز تو حلقش مثلا سبر که شد یه ربع بعد بده

دارو فایده نداره جذب زیادی ندارند حتی مولتی الان براش سنگینه. همون ویتامین دی کافیه. فقط بچسبون به س ...

با قاشق امتحان کردم اینقدر جیغ میزنه میپره تو گلوش اینم شانس ماست😔

2706