2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو دست لباس صفر البته ار قبل بشورشون حتما ... حوله خشک کن . کلاه و جوراب . ناخن گیر . دستکش. ناف بند ..‌ پتو کلاهی ابریشمی .. پوشک . دستمال مرطوب 

برا خودتم ش.ورت یکبار مصرف . نوار بهداشتی .‌ خوراکی های مقوی 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
دو دست لباس برای بچه .برا خودتم یه دست لباس بردار  لباس زیر یکبار مصرف .یه بسته دستمال کاغذی . ...

برا خودم چ لباسی بردارم؟

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿
دو دست لباس صفر البته ار قبل بشورشون حتما ... حوله خشک کن . کلاه و جوراب . ناخن گیر . دستکش. ناف بند ...

کریر ببرم براش یا اغوشی؟

کریر ببرم براش یا اغوشی؟

نمیدونم من هیچ کدوم از اینا رو برای بچه هام نگرفتم کلا بنظرم بشدت بیخودن و بی مصرف 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2738

خوراکی هم مغزیجات و خرما اینا بردار 

فلاسک ابجوش و یه قاشق بشقابم برا احتیاط بردار ..یه شیر خشکم بخر با سرنگ یا قاشق بزار تو کیف شاید لازمت بود ..اگ سزارینی کاماعو و نسکافه بزار ...برا بچه هم پتو دورپیچ و ی پتو دیگ بزار ممکنه لازم بشع ..ناف بندو اینام ب درد نمیخوره کلاه کوچیک داری بزار برا بچه ی روسری هم بزار ممکنه کلاه براش بزرگ باشه

یه زیر شلواری و سوتین بزرگ و تیشرت یا پیرن از زیر .یه مانتو شلوار راحتم بزار .دمپایی حتما بردار یادت ...

اونجا خودشون دمپایی نمیدن؟ خصوصی میخوام‌برم

سلام.نینی منم قراره اواسط تا اواخر اردیبهشت به دنیا بیاد.

خیلی تحقیق کردم که این لیستو نوشتم شما میتونید بر اساس بیمارستانی که انتخاب میکنید و نیاز خودتون وسایل رو تهیه کنید چون بعضی بیمارستانا بعضی وسایل و در اختیار مادر قرار میدن.

وسایل کامل نی‌نی👇👇👇

چون تا اون موقع هوا گرمه من فقط برای حمل قنداق سوئیسی گرفتم.کریر و قنداق فرنگی اصلا نخریدم.

دو دست لباس مثلا یه سرهمی ، شلوار،رکابی،کلاه،جوراب،دستکش،لباس جلو دکمه آستین دار.اگه شلوار تک بیشتر ببری که بهتره.

دورپیچ، دستمال صورت نی‌نی ، خشک کن ۲تا ، رو انداز سبک تابستونی ، شیردوش ، فین گیر ، ناخنگیر ، پستونک، شیشه شیر ، فلاسک آب جوش ، تب سنج شاید لازم شد ، نافبند سرجی فیکس ، پوشک مای بیبی سایز صفر، کرم سوختگی کالاندولا ، زیرانداز تعویض پوشک ، دستمال مرطوب بدون الکل،شیر خشک اگه اجازه بدن و بتونید تهیه کنید.

وسایل برای مادر👇👇👇

یه دست لباس راحتی جلو دکمه، سوتین شیردهی اگه پد داشته باشه بهتره، شو.رت سرجی فیلس یکبار مصرف، پوشک و نوار بهداشتی سایز بزرگ ، زیر انداز یکبار مصرف برای روی تخت، فلاسک آب ، دمپایی ، لیوان و قاشق و چاقو ، تنقلات و خرما ، کرم مرطوب کننده، مسواک و خمیردندان، حوله صورت ، چای کیسه‌ای، کاور توالت فرنگی، شارژر، شناسنامه،کارت ملی، پرونده ازمایشات و سنوها ،برس مو ، کشمو در صورت نیاز ، اسپری ضدعفونی کننده.

من همه این وسایلو جمع کردم.اگه سوالی دارید میتونید بپرسید.

کریر ببرم براش یا اغوشی؟

اگه کریر رو خریدید ببرید.اگه منظورتون از آغوشی همون قنداق سوئیسی هست میتونید فقط همون قنداق سوئیسی رو ببرید چون هم میشه بچه رو راحت شیر داد هم برای حمل نوزاد استفاده میشه.کریر فک میکنم اذیت داره به خاطر سنگینیش.