2737
2734
عنوان

میگه اومدم پزشکی چون بهم بگن دکتر

461 بازدید | 31 پست

امروز تشریح جسد داشتیم یکی از دستام حالش بد شد رفت بیرون بعد از کلاس بچه ها بهش میگن تو که به پزشکی علاقه نداری.. خون می بینی حالت بد میشه..جسد می بینی حالت بد میشه..چرا اومدی پزشکی؟ حالا رشتت هیچی چه اصراری بود بیای تعهدی بخونی(تعهدی واقعا اسارته  ) میگه فقط به خاطر اینکه بهم بگن دکتر    

بعضیا واقعا متعجبم میکنن با حرفاشون...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخشید میشه از شرایط تعهدی بودن بگید؟ من کنکور اردیبهشت درصدام در حد تعهدی ان 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
به نظرتون دوام میارن تعهدی دارن میخونن؟

رتبه چند میخواد تعهدی؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2740

چی بگم... یکی ام هست پزشکی رو دوس داره تعهدی رو نه... میزنه یچیز دیگه.... 

فقط خود اون فرد میتونه تصمیم بگیره که میتونه ادامه بده یا نه...... 

میشم یه آدمِ مغرور..! جوریکه هیچکس باورش نشه!.. حتی شما دوستِ عزیز..!.. :) 
ببخشید میشه از شرایط تعهدی بودن بگید؟ من کنکور اردیبهشت درصدام در حد تعهدی ان 

تا ده سال مدرکت دست دولته.. حق مطب زدن نداری.. حق شرکت تو ازمون تخصص نداری تا نصف تعهدت رو بگذرونی..مناطق محروم باید خدمت کنی 10 سال...تا پایان تحصیل و تعهدت حق خروج از کشور نداری حدود 18 سااااااال و خیلی چیزای دیگه

2706