2733
2739

چرا در دنیای واقعی حتی یک نفرم ندیدم ک بدون توقع و... خوبی کنه 

واقعا چرااااا شعار الکی میدین اینجا

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

چون شعار دادن اسونه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من دیدم خودم بی توقع ترین ادمم

حتی از مادرم توقع خوبی ندارم

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا افرادی که در حد شعار و ذهنیت غیر عملی هم ترویج امور اخلاقی کنند در اقلیت‌ن! و وجودشون غنیمته!

تا جایی که ما می‌بینیم اکثرا به شکل شکلات پیچ به فساد و هرز پریدن و سلسله ای از رذایل اخلاقی که خودشون از خط قرمزش رد شدند؛ دعوت می‌کنند! 

من دیدم خودم بی توقع ترین ادمم حتی از مادرم توقع خوبی ندارم

یعنی یکی و دعوت کنی و دعوتت نکنه باز دعوتش میکنی؟ 

یا ب یکی هدیه بدین اون بتون نده باز بش میدین؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2738

انسان نیاز به محبت و خدمت دارد.

تو نیکی کن در دجله انداز تا ایزد در بیابان دهد باز

خوبی کردن .یعنی حسادت نکردن.

محبت کردن یعنی حرمت و احترام نگه داشتن...

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من به خیلیا بدون توقع خوبی کردم انتظاریم ازشون نداشتم چون ذاتشون بلد نیست جبران کنه

مثلا چه خوبی

و همچنان ادامه میدی؟ 

انسان نیاز به محبت و خدمت دارد. تو نیکی کن در دجله انداز تا ایزد در بیابان دهد باز خوبی کردن .یعنی ...

پرو شدن و پر توقع شدن طرف و چکار کنیم

توقع نداشته باش یه شعار تقریبا غیرقابل اجراست 

خانواده و فامیل و دوست و همسر ومادر ووو بودن شرایط منطقی از تبادل توجه و احساس و پشتیبانی روایجاد میکنه والی مادر با ماساژور توباشگاه یا خواهر با یه غریبه دیگه چه فرقی داره ؟

مثل اینه که شما بگی من دکترم سوگند هم خوردم  شمام اومدی پیشم هزینه روهم پرداخت کردی ولی توقع نداشته باش ویزیتت کنم !!!!!

انتظار بی جا نباید داشت ولی مسیح نیستیم که توقعات به جا روهم حذف کنیم و فقط یک طرفه خدمات بدیم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اینجا چرت و پرت زیاد میگن بیخیال من خیلی وقته سایت رو میشناسم متاسفانه آدمای بی شخصیت زیاد شدن جدیدا تو سایت و همچنین تعداد مردا زیادتر شده ، دیشب یکی گفت نامزدم همیشه دستاش میلرزه بخاطر استرس و اعصاب چجوری خوب میشه؟

میدونی بعضی ها چی گفتن!؟ با تمسخر گفتن بره گم شه واست مهم نباشه اون بخاطر خود ارضایی اینطور شده ، من از دیشب هنوز تو شوکم! واقعا از ته دلم واسشون متاسفم که همینطوری و اینقدر ساده دل مردم رو میکشنن و ... خوری میکنن