2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم ۶ بیدار شممم😑😑

126 بازدید | 23 پست

شب ۱۰ و نیم میخوابم ۶ نمیتونم بیدار شم خیلی وابم میگیره 😪

ویتامین ب ۶ 

صبحونه

صحبت کردن با یکی دیگ

اینا جواب نمیده جدید بگین

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

من فقط میخوام سقط نشه همش فدای سر بچه ام

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

منم مثه توام کلا ریتم بدنمون اونجوریه من تازه ۶بیدار شم از اونور ظهرش ۶ساعت باید بخوابم جبران شه😂😂😂

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اصلاااا برام قابل درک نبود شش صبح بیدار شم امسال بچه مدرسه ی دارم مجبورم بیدار شم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
منم مثه توام کلا ریتم بدنمون اونجوریه من تازه ۶بیدار شم از اونور ظهرش ۶ساعت باید بخوابم جبران شه😂😂 ...

حق دقیقا همینه

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2740
من نمیتونم بیشتر از ۶ بخوابم 

بیا ساعت خوابتو با من عوض کن کنکور دارم آخه

قرص ملاتونین یکی بخور قبل خواب

هورمون طبیعی بدن برای راحت خوابیدن و بیدار شدنه و کسایی که مهاجرت میکنن میخورن معمولا

یک هفته بخوری خوابت تنظیم میشه

هیچ ضرری ام نداره میتونی سرچ کنی تو اینترنت

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
منم اصلاااا برام قابل درک نبود شش صبح بیدار شم امسال بچه مدرسه ی دارم مجبورم بیدار شم

کنکور دارم

مامان منم همینو میگه🤣🤣

منم مثه توام کلا ریتم بدنمون اونجوریه من تازه ۶بیدار شم از اونور ظهرش ۶ساعت باید بخوابم جبران شه😂😂 ...

منم همینم   والا هر کار کردم سحرخیز بشم نشد که نشد مگه اینکه مجبور باشم کار بیرون از خونه داشته باشم وگرنه عمرا زود بیدار بشم 

قرص ملاتونین یکی بخور قبل خواب هورمون طبیعی بدن برای راحت خوابیدن و بیدار شدنه و کسایی که مهاجرت می ...

عشقم میخوردم اینو قبل

فقط راس ساعت خوابم میبرد بیدارشدنم با خدا بود🤣🤣