2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم ۶ بیدار شممم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 23 پست
متاهلی شاید برنامه نداری تو خونه سرگرمی نداری تو خونه تنها هستی و.... 

کنکوری ام 

سینگل تا ابد 🤣

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
باز من برعکس تو دلم میخواد تا ۹ . ۱۰ بخوابم اما ۶ صبح بیدارم 😐🤦🏻‍♀️

تو بیا ساعت خوابتو بده لااقل🤣🤣

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم     والا هر کار کردم سحرخیز بشم نشد که نشد مگه اینکه مجبور باشم کار بیرون از خون ...

منه بدبخت کنکور دارم دوماه دیگه مثلا قرار بود از ۶پاشم تا ۱۲شب درس بخونم.بزور ۹پاشدم اونم داداشم زنگ زد 😂😂😂من بیرون رفتنی هم که برمیگردم تا عصرش چشام خماره انگار از وقتم گذشته انقد حسودیم میشه ب ادمایی که انرژیشون زیاده😢

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
منه بدبخت کنکور دارم دوماه دیگه مثلا قرار بود از ۶پاشم تا ۱۲شب درس بخونم.بزور ۹پاشدم اونم داداشم زنگ ...

حق به توان بین نهایت 🥺🥺👍👍

2731
عشقم میخوردم اینو قبل فقط راس ساعت خوابم میبرد بیدارشدنم با خدا بود🤣🤣

خب آلارمم باید بزاری هر 5 دقیقه یک آلارم بزار بعد 5 تا پشت هم بزار شبم سعی کن نهایتا تا 10 یا 11 خواب باشی

یکی دوهفته رعایت کنی عادت میکنی

شبام سعی کن شام خیلی سنگین نخوری

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
خب آلارمم باید بزاری هر 5 دقیقه یک آلارم بزار بعد 5 تا پشت هم بزار شبم سعی کن نهایتا تا 10 یا 11 خوا ...

دمت گرم حتما امتحان میکنم❣👍👍

منه بدبخت کنکور دارم دوماه دیگه مثلا قرار بود از ۶پاشم تا ۱۲شب درس بخونم.بزور ۹پاشدم اونم داداشم زنگ ...

والا من آزمایش ژنتیک دادم برای یه موضوعی مشخص شد ناقل ژن جهش یافته هستم که تولید انرژی می‌کنه یعنی در ظاهر سالمم ولی سالم نیستم و علایم این نقص ژن زود خسته شدن و بی انرژی بودن هست حالا نمی‌دونم ربطی داره یا نه ولی من کلا زیر ۹ ساعت خواب بی انرژی هستم البته کم کاری تیروئید هم دارم و کمبود ویتامین دی چشمام هم یه کم ضعیفه ولی می‌دونم به اینا ربط ندارند چون قبل اینا هم خیلی خواب دوست داشتم به خاطر همین خواب نتونستم تو کنکور موفق شم توصیه می بهت اینه تا ۹ ۱۰ بخواب بعدش بیدار شدی برنامه بریز تا ۹ یا ۱۰ شب همین تایم رو هم عالی بخونی کافیه من هر کاری کردم که ۶ صبح بیدار شم نشد یه روز خوب بود روز بعد بی انرژی برای همین میگم چند روز امتحان کردی زود بلند بشی و نشد بیخیالش شو همون ۹ ۱۰ بلند شو ولی بعدش با انرژی بخون

2738
والا من آزمایش ژنتیک دادم برای یه موضوعی مشخص شد ناقل ژن جهش یافته هستم که تولید انرژی می‌کنه یعنی د ...

اره والا درسته دیگه بیهیال ۶پاشدن شدم دیگه از ۹پامیشم چن روزه

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد