2737
2734
عنوان

بچه عا دیشب به کراشم حسمو گفتم+شاااات

| مشاهده متن کامل بحث + 3381 بازدید | 98 پست
در کل وقتی از حست حرف میزنی بعدش سکوت کن تند تند دیالوگ نگو اجازه بده طرف حرفتو هضم کنه، من برام ...

اره واقعا. ولی خب من واقعا استرس داشتم ب رفیق مشترکمون خیلییی بد میشد. الان چیکارکنم؟ 

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به هر حال کل حرکتش ضایع بوده،الان یا باید بگه شوخی بوده یا به قسم و قرآنش ادامه بده تا طرف باور کنه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

براش جدی نیستی و ابراز علاقع اش برات انگار جوک بوده ب پسر نگین خوشم میاد یا ناز میده یا رابطه میخواد ...

حق

چرا؟

با توجه به سنشون انظار یه رفتار بهتری داشتم 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  تیکر هدف هست.
2740
با توجه به سنشون انظار یه رفتار بهتری داشتم 

چون کل چتامون چرت و مرت بوده تا الان هیج محتوایی نداشته

بنظرم حتی دوستی سادت رو با این آدم بهم بزن اصلا رفتار خوبی نداره والا یبار گفتی جدی گفتم دیگه باید باورکنه من بودم حقیقتش بهم بر میخورد یا ادامه میدادم میگفتم دیشب واقعا حقیقت گفتم میخوای باورکن میخوای نکن اگه باور نمیکنی دیگ پیام نمیدم بهت یا ک کلا دیگ باهاش حرف نزن

به هر حال کل حرکتش ضایع بوده،الان یا باید بگه شوخی بوده یا به قسم و قرآنش ادامه بده تا طرف باور کنه ...

اره ولی خب اینم بد میشه که بیاد بگه همه چی چالش و سرکاری  بود پسره بدتر ناز می‌کنه و هی حرصش میده

بنظرم حتی دوستی سادت رو با این آدم بهم بزن اصلا رفتار خوبی نداره والا یبار گفتی جدی گفتم دیگه باید ب ...

اره دیگ حسمو گفتم خیالم راحت شد. دیگ حرفی ندارم باهاش. فقط امیدوارم ب کسی چیزی نگه:(

اره دیگ حسمو گفتم خیالم راحت شد. دیگ حرفی ندارم باهاش. فقط امیدوارم ب کسی چیزی نگه:(

نمیگه اگه گفت و دوست مشترکتون اومد بهت گفت چرا همچین چیزی بهش گفتی بگو مگه نگفته بهت که شوخی و سرکاری بود😳همین