2733
2739
عنوان

بچه عا دیشب به کراشم حسمو گفتم+شاااات

| مشاهده متن کامل بحث + 3386 بازدید | 98 پست
خانمهایی که می‌فرمایید بگید چالش بود  ایشون دیشب پیام داده الان امروز صبح بیاد بگه چالش بود؟!

😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿

بنویس اه چالشمو خراب کردی 😐با این جواب دادنات قرار بود شات بذارم براشون 

اینا دیگه چه جوابیه 😶

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جوری بود حرفاش😑 شماهم نباید دیگه ادامه میدادی به نظرم پیام اخرتو پاک کن

اره خورد شدم قشنگ. ولی خو خیلیم پشیمون نیستم طاقت نداشتم

2742
خانمهایی که می‌فرمایید بگید چالش بود  ایشون دیشب پیام داده الان امروز صبح بیاد بگه چالش بود؟!

عهههه الان گفتی فهمیدم 😆😆😆

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740
اره خورد شدم قشنگ. ولی خو خیلیم پشیمون نیستم طاقت نداشتم

میتونی امروزم حرفاتو تکرار کنی دیدی داره باز گوز گوز میکنه دیگه بگی چالش بود😂😂😂😂

بنویس اه چالشمو خراب کردی 😐با این جواب دادنات قرار بود شات بذارم براشون  اینا دیگه چه ج ...

😂😂

اره دقیقا ممنووون

در کل وقتی از حست حرف میزنی بعدش سکوت کن

تند تند دیالوگ نگو

اجازه بده طرف حرفتو هضم کنه،

من برام پیش اومده مثلا طرف برداشت خودشو از حرفم گفته

فقط تو یه جمله جواب دادم هر جوری دلت میخواد تصور کن

2706