2737
2734
سلام قشنگم میشه منم ازتون سوال بپرسم؟لطفا

سلام عزیزم بپرس 

کوتاه باشه بهتره

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویه سوال دیگه من از داییام خیلی بدم میاد نمیخوام چهرشونو ببینم گی ازدولج میکنم کلا تا عمر دارم نبینم ...

کموبیش 

ببین احتمال اینومیتونم بدم بهت خودش درنظرت داره و تو نمیدونی 

یا اینکه نزدیکه اشناییتون 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
نع هیچکی محصله ؟ خیلی از حسس ششما گفتن میشناسیش ولی واقعا چنین کسی دور برم نیس 

ن

2731
2740

هر کی حس ششمی هست درمورد منم بگه مثلا خدا کی بهمون ماشین میده.  یا حس همسرم بهم چیه.  یا مثلا امسال جابجایی خونه داریم یا نه

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2706