2737
2739
عنوان

چند ساعت نوزادتون میخوابه؟

199 بازدید | 39 پست

2 ماهشه همش بیداره

شبا خوب میخوابه ولی تو طول روز خیلی کم میخوابه  ببرمش دکتر؟

شیر میخوره و مشکلی نیست

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم همینه خواب نداره الانم رو پامه از ۵ صب باهاش بیدار شدم..نه چرا ببری دکتر ماشالا فعاله میخوای بچتو کند کنن؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731
وای بچه من ک الانم نمیخوابه چه از دو ماه چه الان ک دوسالشه 

پیش فعاله؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2738
شما ب چه کارهایی میگید پیش فعال 

زیادی فعال باشه..کم خواب ..ببین ی بچه هایی هستن از دیوار صاف میرن بالا اونا پیش فعالن...ی خانمه دیروز مسگفت پسرم پیش فعال بود بردم روان پزشت دارو داده الان فقط ی جا رو نگاه میکنه چقدر برای بچش ناراحت شدم یعنی رسما ذهن بچشو کند کرد

وای بچه من ک الانم نمیخوابه چه از دو ماه چه الان ک دوسالشه

واقعا؟رشدش خوبه؟

میگن نخوابه رشدش کافی نیست

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
دختر منم اینجوری بود شبو قشنگ میخوابید توی طول روز نه خ کم

رشدش خوبه؟میگن رشدش اثر میزاره