2737
2734
عنوان

من با دختر داییم خیلی رفیق بودم ولی رفتاراس ی جو ری شده

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 30 پست
 کار خوبی کردی آدم ها خودشون لیاقتشون رو تعیین میکنند و همینطور طرز رفتار باهاشون رو

اره  اخه جندبار این حرکتارد ازش میدیدم منم گفتم بیخیالش هرجا ک خوشه همون طرف باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتاراتون چرا ایطوریه انگار ۱۳سالتونه

من واقعا کاریش نواشتم خودش بهو اخلاقش برگشت  مثلا تو بازی من برنده بودم  یهوگفت چقد چرتو پرت مبگی حوصلتو ندارم  بعد اشک تو چشاش جمع شد واقعا میخاست گریه کنه منم لجم گرفت خب اخه بی دلیل تو جمع بپره بهم  بازم بهش تو خلوتی گفتم از چی ناراحتی مبگه یادم نیی ولی ناراحتم کردی  

ای بابا😶اینا دیگه از کدوم سیاره اومدن بیخیال مواظب خودت  و دوقلو هات باش لطفاً ♥️

خیلی بد نگام میکنه درصورتی که من اصلا بدی نکردم بهش 

چشم خواهری حتما

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش
2731
خیلی بد نگام میکنه درصورتی که من اصلا بدی نکردم بهش  چشم خواهری حتما

همیشه آیه الکرسی بخون روی شکمت فوت کن هفته چندمی جونم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740
۸ هفتم قشنگم اره همیشه میخونم چندروز تب کردم مرغ خونریزی کردم تبم قطع شد خیلی نگرانم

کاش نمیگفتی از بارداری دوقولییت وقت زایمان سوپرایزشون میکردی اما الآنم یه نذری چیزی کن خدا بزرگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
کاش نمیگفتی از بارداری دوقولییت وقت زایمان سوپرایزشون میکردی اما الآنم یه نذری چیزی کن خدا بزرگه

اصلا قرار نبود بگم هنوز همسرمم خبر نداره فقط شک داره بهم چون تپلی شدم رفتم خونه مادر شوهرم توصورتم نگاه کرد گفت حاضرم قسم بخورم بارداری دیگه مجبور شدم بگم بااینکه دوماهم ولی شکم دراوردم

اصلا قرار نبود بگم هنوز همسرمم خبر نداره فقط شک داره بهم چون تپلی شدم رفتم خونه مادر شوهرم توصورتم ن ...

طبیعیه عزیزم دوقلو فرق می‌کنه بارداری اشکالی نداشت اما دوقلویی رو نمیگفتی بهتر بود خودت اذیت میشی یا تا ماه های آخر نمیگفتی اینجوری باید کلی استرس بکشی از رفتار جاریت فعلا فقد دوقلو ها برات مهم باش دنبال حرف این و اونم نرو و اصلا چیزی در مورد حسادت جاریت هم نگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعیه عزیزم دوقلو فرق می‌کنه بارداری اشکالی نداشت اما دوقلویی رو نمیگفتی بهتر بود خودت اذیت میشی یا ...

جاریم بنده خدا باردار نمیشه بخاطر همین انقدر متنفر شده ازم ولی من اصلا کاری ندارم باهاش همون طور باهاشم مثل قبل ولی خانواده شوهر میشناسی که نمیگفتم صدتا حرف مشت سر ادم درمیارن

جاریم بنده خدا باردار نمیشه بخاطر همین انقدر متنفر شده ازم ولی من اصلا کاری ندارم باهاش همون طور باه ...

منم با اینکه میانه خوبی با مادرشوهرم ندارم حتی تا ماه پنجمم باورم نمیکرد که باردار باشم اما گفتم حوصله جر و بحث بعد از اون رو نداشتم درکت میکنم پس پخته عمل کن انشاالله که دامن جاریتم سبز بشه جونم و توهم به سلامت بار شیشه تو بزاری زمین💜💙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم با اینکه میانه خوبی با مادرشوهرم ندارم حتی تا ماه پنجمم باورم نمیکرد که باردار باشم اما گفتم حوص ...

قربونت برم من انشالله قشنگم انشالله توهم قشنگم همین طور نی نی تو صحیح سالم بغل بگیری خواهری

قربونت برم من انشالله قشنگم انشالله توهم قشنگم همین طور نی نی تو صحیح سالم بغل بگیری خواهری

مرسی عزیزم بهترین دعا رو برام کردی 💙🌱😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706