2733
2734

مثلا قبلن جایی میرفتیم بهم دیگه میگفتیم الان جایی میره ب من نمبگه باکسی دیگه میره منم دیگه بهش نمبگم باهام جایی بیا  یا مثلا تو جمع بازی میکردبم داشتم باهاش حرف میزدم یهو سرم داد کشید حوصلتو ندارم اشک تو چشاش جمع شد بعد بهش میگم چرا ابنکارو کردی میگه ازت ناراحت شدم میگم خب از چی ناراحت سدی ک دبگه تکرارش نکنم‌میگه نمیدونم یادم‌نیس فقطم بامن اینجوریه   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خودت چند سالته؟؟ ازت خسته شده و احتمالأ دوست جدید پیدا کرده خودت اول ولش کن و دیگه بهش محل نده تا زورش بیاد

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
مثل من منم جاریم فهمید دوقلو باردارم دیگه حرف نمیزنه باهام🫤

ای بابا😶اینا دیگه از کدوم سیاره اومدن بیخیال مواظب خودت  و دوقلو هات باش لطفاً ♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
خودت چند سالته؟؟ ازت خسته شده و احتمالأ دوست جدید پیدا کرده خودت اول ولش کن و دیگه بهش محل نده تا زو ...

من ۲۸ سالمه  ن منم دیگه بهش کم‌محلی میکنم زنگ زد گفت داریم میریم باجندنفر بیرون ناهار میای  گفتم دست درد نکنه نمیام 

من ۲۸ سالمه  ن منم دیگه بهش کم‌محلی میکنم زنگ زد گفت داریم میریم باجندنفر بیرون ناهار میای  ...

کار خوبی کردی آدم ها خودشون لیاقتشون رو تعیین میکنند و همینطور طرز رفتار باهاشون رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706