2733
2739
عنوان

چند ساعت نوزادتون میخوابه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 39 پست
زیادی فعال باشه..کم خواب ..ببین ی بچه هایی هستن از دیوار صاف میرن بالا اونا پیش فعالن...ی خانمه دیرو ...

نه من جایی نبردم چی کار دارم من خیلی اذیت شدم کمک هم نداشتم ب شوهرم گفتم من دیگه بچه نمیارم .

پسر منم همینه خواب نداره الانم رو پامه از ۵ صب باهاش بیدار شدم..نه چرا ببری دکتر ماشالا فعاله میخوای ...

از منم همینطوره

از اذان ک باباش بلند شده ایشونم بیداره تاظهرم نمیخوابه

نگرانم رشدش کافی نباشه خواب خیلی مهمه نوزادی

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من جایی نبردم چی کار دارم من خیلی اذیت شدم کمک هم نداشتم ب شوهرم گفتم من دیگه بچه نمیارم .

وای منم از الان خستم شوهرم میگه ۲ تا دیگه میخوام گفتم اصلا نمیارم..نابود شدم بخدا

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
از منم همینطوره از اذان ک باباش بلند شده ایشونم بیداره تاظهرم نمیخوابه نگرانم رشدش کافی نباشه خوا ...

خواب شب مهم تره عزیزم..فقط ویتامین آد رو فراموش نکن اون برا رشدش خیلی مهمه و استخون بندیش

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731
نوزاد من همش بیدار بود الان که بزرگ شده باید درس بخونه همش خواااااااابه😉😉😉😉

ای وای   

رپس بگو ما بعدا جنگ روانی داریم خونمون

من خودمم ادم کم خوابی بودم و هستم از نوزادیم همینطور بودم حالا مامانم میگه بچت کم ترتوهم میخوابه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
خداروشکر که همون شبا میخابع منم نوزادم دوماهشه دیونم کرده شبا نمیخابع روزام فقط رو پا خوابه بزارمش ز ...

وای بغلی شده

من از اول حکم دادم بغل ممنوع بخوابوننش و باهاش حرف بزنن چون دیده بودم ترسیدم اینم همینطوربشه

دخترمن دوساعت خواب دوساعت بیداربودکلاخوش خواب بود...خب اگه بی قرارنیست چراببری دکتر...کلابعضی ازبچه ...

ن اصلا خوش وخرمه 

بچه خوبیه اذیتم نمیکنه ماشالله

2740
دخترمن دوساعت خواب دوساعت بیداربودکلاخوش خواب بود...خب اگه بی قرارنیست چراببری دکتر...کلابعضی ازبچه ...

ماشالله ب دخترت عزیزم

من نگران رشدشم

من خودم بیش فعالی دارم برای این جریان دکترش نبراز هوشش استفاده کن

وای بغلی شده  من از اول حکم دادم بغل ممنوع بخوابوننش و باهاش حرف بزنن چون دیده بودم ترسیدم این ...

اره بدجورم بغلی شده

تقصیر مادرشوهر گاو هست

هر روز خونمون بود دختر عزیز جیگر عزیز هی بالا پایینش میکرد حالا عادت کردع

خواب شب مهم تره عزیزم..فقط ویتامین آد رو فراموش نکن اون برا رشدش خیلی مهمه و استخون بندیش

قطره اهنم میدی ب کوچلوت؟

2706