2733
2734
عنوان

چند ساعت نوزادتون میخوابه؟

220 بازدید | 39 پست

2 ماهشه همش بیداره

شبا خوب میخوابه ولی تو طول روز خیلی کم میخوابه  ببرمش دکتر؟

شیر میخوره و مشکلی نیست

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پسر منم همینه خواب نداره الانم رو پامه از ۵ صب باهاش بیدار شدم..نه چرا ببری دکتر ماشالا فعاله میخوای بچتو کند کنن؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731
وای بچه من ک الانم نمیخوابه چه از دو ماه چه الان ک دوسالشه 

پیش فعاله؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
شما ب چه کارهایی میگید پیش فعال 

زیادی فعال باشه..کم خواب ..ببین ی بچه هایی هستن از دیوار صاف میرن بالا اونا پیش فعالن...ی خانمه دیروز مسگفت پسرم پیش فعال بود بردم روان پزشت دارو داده الان فقط ی جا رو نگاه میکنه چقدر برای بچش ناراحت شدم یعنی رسما ذهن بچشو کند کرد

وای بچه من ک الانم نمیخوابه چه از دو ماه چه الان ک دوسالشه

واقعا؟رشدش خوبه؟

میگن نخوابه رشدش کافی نیست

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
دختر منم اینجوری بود شبو قشنگ میخوابید توی طول روز نه خ کم

رشدش خوبه؟میگن رشدش اثر میزاره

2706