2733
2739

دوستان من بابام فوت کرده مامانم سه سااله ازدواج کرده 

البته من خودم راضی بودم که ازدواج کرد خیلی هم خوشحال بودم 

خیلی مرد خوبی هست خیلی مهربونه 

منم قراره نامزد کنم 

چون با نامزدم دوست بودیم یکم از این بابت ناراحته 

امشب راجب این قضیه صحبت میکردیم گفت اگر یه روزی شکست خوردی توی زندگیت جدا شدی نباید بیای اینجا زندگی کنی 

چون من نمیتونم با کسی که بیوه شده یه جا زندگی کنم 😭😭

اینم بگم که خونه مال خودمونه یعنی 

در اصل با پول دیه بابام ساخته شده 

وای که قلبم داره آتیش میگیره 😭😭 وقتی اینطوری گفت من هیچی نگفتم فقط گفتم چرا دیگه بغض کرده بودم نتونستم حرف بزنم 

مامانمم هیچی نگفت فقط گفت چرا مامانم که منو رو سرش نگه میدارم نمی‌دونم چرا اون لحظه زبونش قفل شد هیچی نگفت 😔 خیلی گریه کردم خیلی 

هیچ کسی از آینده خود خبر نداره یعنی چی آخه اگر خدایی نکرده خدایی نکرده توی زندگیم به مشکل بر خوردم باید تو اون زندگی بمونم سختی بکشم بخاطر این که هیچ جایی برای زندگی کردن ندارم 😔 چی بهش بگم اصلا چی به مامانم بگم 

بنظرتون به  داییام بگم؟ 

اینم بگم که چون آدم دل تازکی هستم ممکنه یهویی از این حرف یادم بیاد جلو نامزدم گریم بگیره بنظرتون اگر به نامزدم بگم چه فکری با خودش می‌کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالاکه ازدواج نکردی

بعدخدانکرده طلاق که نشدی

حالااون موقع خدانکرده پیش اومدبیاتایپیک بزن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728

تحت هیچ شرایطی به نامزدت نگو هیییچ وقت 

به مادرت ودایی هات بگو چنددنگ خونه روبه نامت بزنن حتما هرچی باشه حقته یه پشتوانه داشته باشی 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
منم می‌دونم حقش بود همون موقع میگفتم میخوای صاحب خونه رو از خونه بیرون کنی 

خوب کردی سعی کن خونه رو به نام. خودت بزنی وقتی مال پدرته 

اعصابم خورد شد 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️
2740

بنظرم پیش مامانت ازش گلایه کن یا بخودش بگو

من فکر میکنم شما خانواده خیلی فهمیده ای هستید...

قطعا بدون بحث و ناراحتی میتونی هم حرفتو بزنی هم باعث شی اونا متوجه منظورت شن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
حالاکه ازدواج نکردی بعدخدانکرده طلاق که نشدی حالااون موقع خدانکرده پیش اومدبیاتایپیک بزن

ربطی به طلاق نداره این آقا پرو تشریف داره که میخواد از خونه خودش بیرونش کنه 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

با ازدواجتون مخالفن؟ 

شاید چون مخالفن یا اینکه تحقیقاتی کردن وراضی به این ازدواج نیستن اینجور میگن منصرف بشی

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

اگه بابای خودم بود هیچ وقت همچین حرفی بهم نمی‌زد 

بخدا دارم با گریه می‌نویسم 

چون همیشه مامانم جای بابامو برام پر کرده سختمه که بخاطر یکی دیگه جای خالیشو احساس کنم 

اول اینکه اگه تک فرزندی چند دونگ از خونه رو پنهونی بابد به نامت میداشتی حتی بدون اینکه شوهرت بدونه بعدشم وقنی خودتم میدونی صاب خونه ای دیگه غصه همچین حرفاییو نخور .کلا سعی کن غصه بیخود نخوری بخاطر ادما .از روتجربه تقریبا مشابه بهت میگم