2737
2739
عنوان

عذاب وجدان دارم شوهرم دخترمو کتک زد نتونستم کاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 14059 بازدید | 317 پست
اینقدر کثیفه از موهاش گرفت سرشو کوبید زمین لگد زد اصلا فکر نمیکنه میمیره بچه است زلیل بشه به همین وق ...

چقد وحشیه شوهرت. دخترت ازش متنفر میشه به مرور. جیغ کشید که کشید بچست باید بزنه؟؟!!! اعصاب نداره بیخود کرده بچه دار شده. یکی میخوابوندی زیر گوش شوهرت واسه چی می‌ترسی ازش. ضربه مغزی بشه بچه خداییی نکرده باید دو‌ دستی بزنین تو سرتون. با شوهرت حرف بزن همینا رو بهش بگو. بگو چیزیش بشه من می‌دونم با تو دفعه آخرت باشه دست رو بچه بلند می‌کنی و خودتو نخود هر آشی می‌کنی. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقد وحشیه شوهرت. دخترت ازش متنفر میشه به مرور. جیغ کشید که کشید بچست باید بزنه؟؟!!! اعصاب نداره بیخو ...

همون میگم جای حساس سرش بخوره میمیره بدبخت میشیم میگه مثل تو سگ جونه هیچیش نمیشه اینم جوابشه من چیکار کنم اخه باهاش

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
به امام حسین تنها امیدم اون دنیاست دست من باشه و یقه اون 

نماز میخونین؟به دخترتون یاد بدین نماز خوندن رو.خیلی باهاش مهربون باشین.صداتونو تل میتونینن با تن پایین و نرم صحبت کنین.گریه کردین نذر حضرت زینب کنین💚🌸🌱🍀

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
چون گفت بیای جلو میکشمت ترسیدم خدا منم بکشه من بی عرضه لیاقت نداشتم 

آفرین بهت مادر نمونه میدونی چیه من تو همچین موقعیتی بودم بسیار واینکه با آدمی که کتک خورده هم زندگی میکنم شوهرم و خواهر شوهرم خیلی کتک میخوردن از پدرشون الان منو دارم تاوان وحشیگیری پدرشو و بی عرضگی مادرشو پس میدم دقیقا الان که گفتی تورو تهدید کرد عین همین حرفو مادرشوهرم میگفته 

چون گفت بیای جلو میکشمت ترسیدم خدا منم بکشه من بی عرضه لیاقت نداشتم 

ولش غصه نخور

باباهانشون نمیدن ازمامامانهابیشتربچه هاشون رودوست دارن

بزاریه کتک بخوره دیگه تووباباش رواذیت نکنه

بابااصل شوهره

بچه ها۲روزدیگه میرن وپشت سرشون روهم نگاه نمیکنند

شوهرت روفدای بچه ات نکن

بازمن خودم میگم بزنشون بکششون اذیتت نکنن😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
همون میگم جای حساس سرش بخوره میمیره بدبخت میشیم میگه مثل تو سگ جونه هیچیش نمیشه اینم جوابشه من چیکار ...

میگفتی خاک تو سرت که اسمتو بزارن پدر. با اون طرز حرف زدنت. آدمیزاد به یه مو‌ بنده. البته که تو شعور و درک همینم نداری. جوابشو بده از بس کوتاه اومدی هار شده. 

2740
نماز میخونین؟به دخترتون یاد بدین نماز خوندن رو.خیلی باهاش مهربون باشین.صداتونو تل میتونینن با تن پای ...

اره میخونم گاهی خودشم کنارم میخونه من تمام سعیمو میکنم باهاش مهربون باشم و وقتایی که اذیت میکنه سرش دادم نمیزنم فقط قهر میکنم ولی واقعا کنترل باباش و نمیتونم بکنم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ولش غصه نخور باباهانشون نمیدن ازمامامانهابیشتربچه هاشون رودوست دارن بزاریه کتک بخوره دیگه تووبا ...

اونوقت که یه عقده ای تحویل جامعه داده میشه ،عزیزم از حرفم ناراحت نشو خیلی از والدین ممکنه تنبیه بدنی بکنن بچه هاشونو که بعدها بچه ها بزرگ که میشن با خنده تعریف میکنن ولی کار شوهر اسی وحشیگیریه از محالاته بچه یادش بره تو دلش عقده میشه 

اره میخونم گاهی خودشم کنارم میخونه من تمام سعیمو میکنم باهاش مهربون باشم و وقتایی که اذیت میکنه سرش ...

باید بره روانپزشک مریضه که رو بچه ی شش ساله کنترل نداره 

واقعا میگم خیلی از دوستای من که درگیر روابط خیلی غلط شدن پدرای بدی داشتن 

آفرین بهت مادر نمونه میدونی چیه من تو همچین موقعیتی بودم بسیار واینکه با آدمی که کتک خورده هم زندگی ...

همش با خودم میگم کاش میرفتم جلو نمیزاشتم ولی نمیدونم چرا کاری نکردم از خودم متنفرم به خدا

میگفتی خاک تو سرت که اسمتو بزارن پدر. با اون طرز حرف زدنت. آدمیزاد به یه مو‌ بنده. البته که تو شعور ...

جوابشو بدم که هر روز همین بساطو داریم 

2706