2733
2734
عنوان

دخترم میگه زشتی آبرومو میبری

| مشاهده متن کامل بحث + 2067 بازدید | 66 پست
میپوشم میگه موهاتو بریز استینش کوتاه باشه

نه دیگه اینو قبول نکن

و دخترتو سعی کن بیا ی تو راه

براش ملاک هاتو توضیح بده

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
نسل جديد ولي خيلي متفاوتن انگار  چرا ماها نميگفتيم دل پدر مادر نشكنه، تو نميگفتيم به پدر مادر ...

تقصیر خود ماست 

سعی کردیم مخصوصا ما دهه ۵۰ و ۶۰ تمام کمبودهای دوران بچگی خودمون رو برای اینا جبران کنیم اما زیاده روی کردیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه من گفتم نمی‌فهمه من گفتم انتقاد به بچهش یاد دادی الان تو مادرشی بهت میگه میگه چشم  همسرش ن ...

در تربیتشون الان فقط مادر دخیل نیس دوستان بیشتر از مادر دخیل شده گوشی ها برنامه های مسخره گوشی باید ببرمش مشاور

لطفا درخواست دوستی ندین
2731
در تربیتشون الان فقط مادر دخیل نیس دوستان بیشتر از مادر دخیل شده گوشی ها برنامه های مسخره گوشی باید ...

عزیزم نوجوون هست نگران نباشید. دخترهای نوجوون معمولا با مادرشون زاویه پیدا میکنن. باهاش بحث و جدل نکنید. البته نشون بدین که از بی‌ادبی ناراحت میشید. یکمی هم به دلش راه بیاید. 

مدتی هست میگذره، مهم اینه کدورت درست نکنید.

نظر متفاوت  مثلا کاش یاد بگیرم سرمون تو کار خودمون باش

منم یه دختر ده ساله دارم. این خانوم رو کاملا درک میکنم. تا تو شرایط نباشید متوجه نمیشید. اصلا رشد ذهنی شون اونقدر نیست که بتونن اون طور که شما میفرمایید تحلبل کنن.

در تربیتشون الان فقط مادر دخیل نیس دوستان بیشتر از مادر دخیل شده گوشی ها برنامه های مسخره گوشی باید ...

درست ولی خب اول آخر گردن مادر حتما ببرش تراپیست چون تو مادر همه جور باهاش کنار میایی جیگر گوشته 

ولی بد ها واس ارتباط گرفتن بهش سخت میشه 

همه نمیتونن بپذیرن 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

خیلی خنده دار بود 😂

ولی اسی یه چیز جالب بگم.

دختر خواهرم متولد ۹۰ هست و خواهرم متولد ۶۰. این دوتا بر عکس شما دو تا هستن. یعنی همیشه خواهرم سعی میکنه به دخترش بگه لباس شیک بپوش وگرنه جایی نمی برمت ولی اون بچه بر عکس لباسهای تیره و مسنی دوست داره و میپوشه 

منم یه دختر ده ساله دارم. این خانوم رو کاملا درک میکنم. تا تو شرایط نباشید متوجه نمیشید. اصلا رشد ذه ...

😳 اون قدری نیست 

بچه شما نمی‌دونم 

ولی 10سالع های الان 15سالع های 10سال پیشن 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
خب میتونی بهش بگی دخترم شما سلیقت با من فرق میکنه و قانعش کنی آدم هر طوری که دلش بخواد لباس بپوشه و ...

خواهرم کم گفتم مگه هر چی میگم شما هر جور دوس داری باش هر کی سلیقش فرق داره میگه پس با من جایی نیا من با تو جایی نمیرم آبرومو میبری فقط داد میزنه 

لطفا درخواست دوستی ندین
2706