2737
2734
عنوان

میخوام رک بگم از بچه متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 88 پست
بله، آسیب باید وجود داشته باشه اصلا تا درمان آسیب هم کشف بشه و بهبووود حاصل بشه  ولی خب آیا ج ...

اگر بچه ی شما از لحاظ ارتعاشی تغییر کنه مکانش هم عوض میشه

رفیقی داشتم ک وارد قانون جذب شد روی باورهاش کار کرد و کلا دیگ نه خانوادش اینو درک میکرد و نه ایشون خانواده ش رو

و در واقع از لحاظ فرکانسی از این محیط و جو و جامعه جدا شد در نتیجه طی یک مهاجرت معجزه آسایی از ایران رفت

اگر من و شما هنوز اینجاییم چون در این مدار ارتعاشی هستیم و شما چطور میتونی تضمین کنی ک در آینده بچه ت قراره در همین جامعه رشد پیدا کنه؟

شاید اون مدار ارتعاشیش از من و شما بالاتر باشه و جهان هستی به بهترین مکان ها هدایتش کنه

اینک کسی نخواد بچه دار شه حق طبیعیش هست ولی اینک بخاطره آینده اون بچه ک بخش بزرگیش دست خود بچه ست نخواد بچه دار شه مقبول نیست

و از طرز نگارش شما اینطور به نظر میاد ک خیلی انسان فهیم و متشخصی باشید

بهتره دیدگاهمون رو باز کنیم شما فقط دارید یک وجه قضیه رو می بینید

در ابتدا امیدوارم روند تطبیق و تغییر جنسیت رو با سلامتی و موفقیت پشت سر بذارین و روحتون با جسمتون به ...

یه چیز دیگه به ذهنم رسید 

اگه گفتن بچه شیرینی زندگیه بگو خب شما بچه بیارین زندگی تون شیرین تر شه:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر بچه ی شما از لحاظ ارتعاشی تغییر کنه مکانش هم عوض میشه رفی قی داشتم ک وارد قانون جذب شد روی ...

در پایان پیامتون تمجیدی کردید، متشکرم

شما هم در حوزه‌ی  مطالعاتی خودتون کیفیات بالایی رو تجربه کردید و این قابل ستایشه

من دیدگاهی دارم که بسیار واقع‌گرایانه‌س، و متاسفانه چیزهایی میبینم(یا شاید به قول شما جذب میکنم) که روز به روز دیدگاهم محکمتر و قویتر میشه...

مثلا همین نحوه‌ی تربیت...

چرا افرادی که قبل از بچه‌دار شدن تلاش میکنن که سوادسون رو یکم بالا ببرن اینقدر کمه؟؟

چرا در کنار مطالعه‌ی راهنمای بارداری و خوردن پسته و هلو و شلیل، یک کتاب کوچک و ساده‌ی راهنمای اجزای روان مطالعه نمیکنن یا یه سرچ ساده نمیکنن که بدونن حداقل از طرف والدین چه چیز باعث تروما میشه؟ حداقل اون تذوما رو نزنن

2740
تو نیز هم بسیار عالی هستی، اصلا هر کی گوربا داره عالیه و گلیست از گلهای بهشت 🫀

موافقم 🥺😁🥰🥰🥰💚

الان دیدم گفته بودی پیشی توعم دی اس اچه واقعا خوشحال شدم 🥺🤌🏻

کسایی که این بچه هارو به سرپرستی میگیرن و حیوانات و نمی‌خرن واقعا انسان های محترم و درست حسابی ای هستن 😍🔥( یکمم برا خودمون پپسی باز کردم 😁😂)

موافقم 🥺😁🥰🥰🥰💚 الان دیدم گفته بودی پیشی توعم دی اس اچه واقعا خوشحال شدم 🥺🤌🏻 کسایی که این ب ...

قربونت برمممم، چه خوب که گوربای شما هم دی‌اس‌اچه، تنت سلامت باشه الهی،من اگه توان مالیش رو داشتم هر چی گوربا در شعاع صد کیلومتریم بود رو به سرپرستی میگرفتم♥️

نخواه که نابارور باشی

بلکه انقده قوی شو که بتونی از تصمیمت دفاع کنی

منم بچه نمیخوام

ولی عاشق بچه ها هستم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706