2733
2734
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16148 بازدید | 229 پست
نه تازه ۹ ماه ازدووج کردم 

مشخصه خودخواهه و میخواد همه چیز به میل اون باشه فقط

خیلی زوده که همچین رفتارایی داره نشون میده

مراقب بقیه عمرت باش

دخترای خنگ جذاب نیستن،ازدخترای باهوش می ترسید! ^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان عمرم تباه شد  بقیشم به همین منوال مطمئنم تباه میشه

اشتباه نکن مطمئنا دوستت داشته که باهات زندگی تشکیل داده 

اما انگار افتاده رو دور لج

مشاور حرفه ایی میتونه مشکلتو حل کنه

هنوز شوهرت نسبت به خیلی از شوهرا سرتره 

بعضیا کلا نمیزارن زنشون جم بخوره 

حلش کن و انرژی های منفی رو از زندگیت دور کن 

اولویتت باید همسرت باشه حتی اگر چه با رفتاراش آزارت بده

دخترای خنگ جذاب نیستن،ازدخترای باهوش می ترسید! ^^
2731
اشتباه نکن مطمئنا دوستت داشته که باهات زندگی تشکیل داده  اما انگار افتاده رو دور لج مشاور حرف ...

همین الان هرچقد دلش خواست بهم فحش داد و داد زد سرم و هرجی از دهنش درومد بهم گفت اولش یکم جوابشو دادم ولی دیگه بعدش بهش گفتم تورو باید بی محل کرد گفت آره مث بابات که مامانتو بی محل میکنه 

امیدوارم نون و نمک مامانم دوتاچشماشو کور کنه حرومزاده رو 

فداتشم عزیزم مرسی از دعای قشنگت من کلا این چند روز که دیگه داداشم حالش خوب شد و اومد خونه  با ...

عزیزم گفتی نمیتونی جدا شی. پس اگه قراره باهاش بمونی تا کی میخوای این حس تنفر رو با خودت حمل کنی. بالاخره یه جای بدی میزنه بیرون کار دستتون میده. شما تازه ۲۳ سالته. نه ماهه ازدواج کردین. قدر همین که شوهرت میگه بیا حرف بزنیم رو بدون. قدر همین که براش مهمه بهش توجه کنی و بگی بیا بخواب. این فرمون بی توجهی و تنفر رو پیش بگیری اونم سرد میشه.‌

البته حق داری کار شوهرت خیلی زشت بوده. حق داری متنفر بشی.‌حق داری ناراحت و عصبانی بشی. ولی اگه میخوای با شوهرت بمونی باید با هم حرف بزنین.

اگه الان خیلی ناراحت هستی بهش بگو بذار چند وقت دیگه. الان نیاز به سکوت و تنهایی دارم. 

نامه ات در کل خوب بود.‌ ولی اونجاهایی که به شوهرت گفتی تو همیشه فلان بودی احتمالاً ناراحتش می‌کنه. بهتره لفظ همیشه رو حذف کنی.

یه مدت به خودت فرصت بده. کتابهای روانشناسی بخون و رو لحن و مهارت گفتگوت کار کن.

عزیزم گفتی نمیتونی جدا شی. پس اگه قراره باهاش بمونی تا کی میخوای این حس تنفر رو با خودت حمل کنی. بال ...

مرسی عزیزم از حرفای قشنگت 

دست خودم نیست 

ولی تصمیم گرفتم یکم باهاش کنار بیام و عادی تر باشم 

فداتشم عزیزم مرسی از دعای قشنگت من کلا این چند روز که دیگه داداشم حالش خوب شد و اومد خونه  با ...

عزیزم من از این نامه ی شوهرت و حرفایی که زدی برداشتم اینه که شوهرت دوست داره نفر اول زندگیت باشه، سلطان و رئیس.  فکر می‌کنه خانوادت و برادرات جاشو تنگ کردن و میترسه شما به اونا بیشتر اهمیت بدی. در حالیکه طبیعیه اول زندگی زن و شوهر به خانواده ی خودشون وابستگی بیشتری داشته باشن. و اصلا نسبت به خانواده‌ای خودشون وظایفی دارن.

یه کم باید سیاست داشته باشی  و اعتمادشو جلب کنی.

بهش نگو همه می‌پرسیدن شوهرت کجاست. بگو خیلی بهت احتیاج داشتم تو اون شرایط. میخواستم باشی بهت تکیه کنم. تو بغلت گریه کنم. 

یه وقتایی نگو فلان موقع باید بریم بیمارستان، مثلا بهش بگو فردا بریم یا پس فردا؟ بذار فکر کنه حرف آخر رو اون میزنه.

2738
منم به اینجا رسیدم  اصلا برام پر رمگ نیست کاراش  حتی چیزایی ک نمیشه بگم اونام برا کمرنگ ...

گلم من این پیچ رو هم رد شدم.

زندگی که خودت محورش باشی خسته کننده و سخته.یکبار عمیق به جدا شدن فکر کردم .باید خودم میرفتم سر کار.بچه ها چی میشدم و .....

شیش ماه قشنگ این زندگی رو تمرین کردم.دیدم من مرد این میدون نیستم.اسایش بچه هام هم هست.

خلاصه روغن سوخته رو نذر امامزاده کردم.صبح سرحال پا میشم صبحونه و بدرقه عصر پیشوازش میرم.تولد و روز مرد بتونم کادو میگیرم نتونم یه شام متفاوت.بحث نمیکنم.انتظار خوبی هم ندارم.همون طور که اول زندگی انتظار بدی ازش نداشتم.

هر کار خوبی از دستم بیاد میکنم.به خودش هم گفتم هزار تا فحش هم بدی هیچی ازم نمیشنوی.

ولی تو خلوت عوض همه رو از خدا می‌خوام.تو خلوت به خدا میگم که دیدی چقدر سخت بود بخاطر تو .....و الان همون مرد و همون زندگی.ولی من چقدر آروم و قوی! بچه ها درسشون رفتارشان و ...فوق العاده رضایت بخش.

شکر خدا

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
شوهر منم یسره دراز کش انگار زایمان کرده بیست چاری و مدامم خوراکی میخوره من مریض میشم بر بر نگاه می ...

متاسفانه

البته میگن اصلاح غذایی جواب میده.ولی بنظر من آدم خودش باید بخواد که تغییر کنه.دنبال راه باشه ،منم یکم کمک کنم.دوست داره زندگی کرم ابریشمی رو .چه اصراری؟!

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
خدا ازش نگذره داداشم هر روز زنگ میزنه میگه بیا پیشم اگ به این بگم خبر مرگش میگه چیه هر روز هر روز در ...

خدا نگذره ازش من دختر داداشم تصادف کرد نذاشت برم تا از شهرستان آوردنش از جوششی که زدم تمام بدنم کهیر زد 

داداشم دستش برید نذاشت برم تادلم خون شد 

الهی خدا خوب کنه شوهرتون که مثل من ۲۰ سال عذاب نکشی

گلم من این پیچ رو هم رد شدم. زندگی که خودت محورش باشی خسته کننده و سخته.یکبار عمیق به جدا شدن فکر ک ...

منم اینکارا رو دارم مبکنم ی مدت اصلا جواب اخلاقای بدش رو نمبدم

همه کاری میکنم برا زندگی ی کم خوب میشه گاهی،اما میخوام استقلال خودمم داشته باشم برا مبادا...

چون شوهر من پرو هم هست علاوه بر اذیتا فکر میکنه حق داره

و بدتر تمام بار زندگی به عمد میندازه گردن من..

منم دلم با خدا ارومه 

بهسم کفتم من واگذارت کردم  به خدا برا این دارم سازش،میکنم پس خودت میدونی خدای خودت یکم گاهی انگار میترسه اذیتا رو کمتر مبکنه

توهم باباش...مامانش...برادرش..خواهرش....هرکدوم در حال مرگ بودن بگو یه چیز عادیه من که نوبت آرایشگاه ...

عزیزم خوش به حالت جراتش رو داری و از شوهرت نمیترسب. خواهر شوهرای من میخواستن با مادرشان و کلی اقوامشون زنونه یه دورهمی بیرون برن. عوض اینکه به منم بگن تو هم بیا. چون دورهمی زنونه بود . گفت پسرم پیش تو باشه ما می‌خواهیم بریم فلان جا با اقوام یه دورهمی. دلم سوخت که منم نگفتن بیا هیچ . بچه اش رو هم نگه دارم. تازه از شب قبلش آورد و شبش بچه خونه ما بود تا فردا از صبح برن. منم  با اینکه دلم شکست از ترس شوهرم گفتم باشه. الان چند ساله گذشته یادم میاد دلم میخواد شوهرم رو ول کنم برم چون به شدت نفرت وجودمو میگیره. از خودش و خونواده اش