2733
2739
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16088 بازدید | 229 پست

عه چقد لجم گرفت از شوهرت

حتما پیامتو براش بفرست فقط اونجا ک نوشتی ازت میترسم رو حذف کن و بنویس ابروداری میکنم

قربونت برم من ۱۳ سال ابروداری کردم همه فکر میکردن زندکیم گل و بلبله 

هر جا لازم شد داد و بیداد کن کوتاه نیا در برابر ادم طغیانکر ک هارتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر بخاطر مشکلات خانوادم و اینکه میدونم ظرفیت یه مشکل دیگه رو ندارن فکر میکنن من زندگیم خوبه اگر ب ...

حتما مشاوره برو. خدای نکرده فردا با یه بچه به بغل بفهمند مشکلاتت چی بوده، اوضاع صد برابر سخت تر میشه.

مستقل شو. سعی کن اگه ملکی ماشینی دارید به اسم خودت بزنی. با تدبیر برو جلو.

2731

ببین کار شوهرت زشت بوده اما چرا فامیلت چپ و راست میپرسیدن شوهرت کو؟ خو لامصبا یکی دیگه خودکشی کرده،داماد هم باید ۲۴ ساعت کار و زندگی شو تعطیل کنه بیاد بیمارستان بست بشینه،شماها که هستین مگه مریض شفا پیدا کرد ،عجبا

در حد همون نیم ساعت که اومد سر زد کافی بود دیگه چرا همش میپرسیدن

البته بازم میگم رفتار شوهرت با شما زشت بود،الان برادرت خوبه؟

خدا شاهده وقتی مادرش سماخورد من تو دوران نامزدیم حتی عقد هم نبودم یک هفته ازش پرستاری کردم  ما ...

میدونه عزیزم مشکل همسرت چیه که تازه طلب کار هم هست برای اینکه از دید خودش داره نگاه میکنه.   اون چون دید داداشت بخاطر دختره خودکشی کرده یجورایی اینجوری برداشت کرده که آره بابا این فیلمش که شما رو بترسون چیزیش نمیشه. بخاطر همین خیلی عادی برخورد کرد.  و اینکه من یه شوهری دارم که در برابر همسر شما بد دهن بد اخلاق و حق بجانب بود.  الان بخاطر صبوری من بهتر شد ولی خودم نابود شدم.  پس اگه شما هم میخوای تجربه نابود شدن من رو تجربه نکنی گوش کن کلا مردا ۹۰ درصدشون اسکولا ولی طوری رفتار میکنن که ما زنها اسکولیم و دقیقا هم موفق میشن.  نتیجه گیری.  زیاد حرص نخور بیخیالش باش.   اونا دنیاشون با ما زنها خیلی خیلی فرق داره.  اونا بیخیال و ما احساسی  فقط سعی کن اگه میخوای کمتر لطمه ببینی سیاست زنانه یاد بگیر.  الان که اوضاع خانوادت اونجوری خودتم دلشکسته. اگه بخوای گیر بدی دعوا کنی باهاش اوضاع چند برابر برات سخت میشه.  فعلا خودت رو بزن گونه علی چپ. عادی باش.  برو سرچ کن چجوری با سیاست با مردها حرف بزنی برو بگرد دنبال سیاست. 

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
از خدا میخوام هیچوقت خدا این مشکلاتو برات نخواد  ولی آره از این به بعد باید مثل خودش باشم  ...

امیدوارم اولا داداشت بهتر شه و عاقبت به خیر...

دوم اینکه از این شوهر نباید هیچ وقت دیگه انتظار داشت چون شخصیتش برات رو‌شده.....

خیلی سخته کنار اومدن با یه همچین موجودی ولی توهم تو زندگیت فقط به فکرت خودت باش فقط خودت و حال خودت تمام....

2738
خیلی رابطه تون شبیه من و شوهرمه. منم همیشه بهش پیام میدادم. و به نظرم درست ترین کاره. کاش این عزیزان ...

میدونم که اگر بهش این پیامو بدم یه تومار برام مینویسه بی چشم و رو بی خانواده تو ارثت اینه که اینجوری باشی و هزارتا فحش دیگه من خودم مظمئنم جواب پیامم چیه بخاطر همین آخرشم نوشتم نمیخوام جواب پیامامو بدی 

عزیزم تو ساده و بدبخت نیست. انسان سالم و باشعور مثل خودت رفتار می‌کنه.

آخه شعور رو برا کسی که بوی از انسانیت نبرده چرا باید خرج کرد 

همون خانوادشم همینجوری هستن ما پارشال کل خانوادشو با عموهاش دعوت کردیم صحرا یه حیوون جلو روشون قربونی کردیم و براشون غذا درست کردیم ولی اونا دیگه هیچ کاری نکردن در عوضش این به کنار 

هر سری مامانم براشون چیز میفرسته ولی اینا اصلا به رو خودشون نمیارن انگار وظیفه مامانم باشه یه همچین چیزی دیگه به مامانم گفتم نکن عزیزم اینا اخلاقشون اینجوریه نکن که خودت اذیت نشی 

خوش به حالت حداقل دلت خنک شد. ولی برای من که هیچ وقت اینطوری نشده. یه بار یه بلایی سرم آورد که نگو. ...

منم تا بودم فقط خودم خوردم ندیدم تلافی تا حالا ولی از خدا هم میخوام هیچوقت دشمنم تو شرایط من قرار نگیره دلم نمیاد این نفرینو کنم واقعا 

نمیدونم چی میخوان این خواهر برادرا بخدا تن منم هر شب می لرزه میگم نکنه داداشم خودکشی کرده باشه خب ...

بخدا من شب و روز ندارم همش استرس دارم یه آدم درستیم کنارم نیست که یکاری برام بکنه این شوهر بیشرفم اگر بفهمه استرس دارم نیگه شلوغش نکن و هزارتا حرف اینجوری خاک بر سرش