2733
2739
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16241 بازدید | 229 پست
منظورش با من بود اسی .. منم گفتم جواب دو ..  باز تو اخلاقت خوبه کخ دعوا راه ننداختی..

من میترسم از صدای بلندش از فحشای رکیکش از بدرفتاریاش از بی آبروییش 

من از اینا میترسم وگرنه یساعت هم باهاش نمیموندم

اگر همین الان با این همه مشکلی ک باهاش دارم قصد جدایی کنم میره دنبالم حرف در میاره و همه جا میگه داره خیانت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرتیکه ی گنده دیگه کی میخواد با درک و شعور شه مثلا ؟!! زن و شوهر تو سختی ها باید عشق و وفاداریشون ر ...

آدما تو شرایطش که قرار بگیرن میتونن تغییر کنن

اینو دیدم که میگم

گاهی یه اتفاقاتی ما رو تغییر خواهند داد

من بشخصه دلم نمیاد وقتی یه غریبه درد و دل میکنه بیام نفرین کنم

شما هم اینکار و نکن

نفرین پر از انرژی منفه

تو شاید از ته دل نگی و فقط به زبون بیاری

ولی انرژیش هم تو رو میگیره هم‌ اون شخص و

اینو بخاطر خودت میگم

امیدوارم حرفم رو بپذیری

🙂❤️
2731
من میترسم از صدای بلندش از فحشای رکیکش از بدرفتاریاش از بی آبروییش  من از اینا میترسم وگرنه یس ...

نمیدونم چی بگم شوهر من لنگه شوهرت فقط بدون خوب نشد و روز به روز بدتر بدتر بدتر شده‌...

بعد ۱۳سال چ کارا ک ب من نکرد

حتما فکر اساسی کن 

نیاد روزی ک مثل من ن راه پس باشه ن پیش

بخاطر وابستگی جنسی،ک داری تحمل نکن یا نگو دختر نیستم موقعیتم خراب شده‌...

حتما مشاوره زنگ برن و تونستی حضوری برو

نمیدونم چی بگم شوهر من لنگه شوهرت فقط بدون خوب نشد و روز به روز بدتر بدتر بدتر شده‌... بعد ۱۳سال چ ...

اصلا وابستگی جنسی ندارم اینقد که رابطم باهاش مذخرفه مخصوصا اوایل که واقعا حالم از رابطه بهم میخور باهاش ولی خوشم میومد

اما الان بدم میاد حتی از رابطه و نزدیکی باهاش چون خود اصلیش رو شناختم 

2740
کلا حس خود بزرگ بینی داره فکر میکنه هیجکس جز خودش مهم نیست و وجود نداره  ولی دقیقا مثل یه بچه ...

دونه به دونه کلماتتو میفهمم که چی میگی وهرپستتو شاید چند باری خونده باشم.درکل دربرابر این تیپ ازمردا باید مستقل شد ومظلوم نبود هرچه مستقل تر و بیخیال تر باشی به نفعته .به خدانزدیک باش عجیییب دل آدمو آروم میکنه .درنهایت برات آرزوی موفقیت وآرامش دارم عزیزم واینکه هرچه زودتر حال برادرنازنینت خوب بشه وسلامتیشو بدست بیاره🌺

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
نمیدونم چی بگم شوهر من لنگه شوهرت فقط بدون خوب نشد و روز به روز بدتر بدتر بدتر شده‌... بعد ۱۳سال چ ...

بیشتر بخاطر مشکلات خانوادم و اینکه میدونم ظرفیت یه مشکل دیگه رو ندارن فکر میکنن من زندگیم خوبه اگر بفهمن منم زندگیی ندارم دیگه از همه جا نا امید میشن 

دونه به دونه کلماتتو میفهمم که چی میگی وهرپستتو شاید چند باری خونده باشم.درکل دربرابر این تیپ ازمردا ...

فداتشم عزیزدلم مرسی از دعای قشنگت

اتفاقا مستقل هستم و خودم پرستارم ولی متاسفانه اینقد منو کم کرده پیش خودم که دلم به هیچی خوش نیست و حس میکنم هیچی ندارم 

دونه به دونه کلماتتو میفهمم که چی میگی وهرپستتو شاید چند باری خونده باشم.درکل دربرابر این تیپ ازمردا ...

ما قربانیه یه تربیت اشتباه شدیم 

منکه خودم با اصرار شدید خودم و مخالفت شدید خانواده خودمو دو دستی بدبخت کردم 

روزی هزار بار میگم کااااااش با فامیلای خودم به خواست خانوادم هر کسی رو میگفتن ازدواج میکردم ولی اقن روزارو نمیدیدم

فداتشم عزیزدلم مرسی از دعای قشنگت اتفاقا مستقل هستم و خودم پرستارم ولی متاسفانه اینقد منو کم کرده پ ...

اونا کارشون همینه که اعتماد به نفس طرفشونو کم کنن تا خودشون به قدرت واقتدارببشتری برسن توتسلیم نشو وقوی باش

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
بیشتر بخاطر مشکلات خانوادم و اینکه میدونم ظرفیت یه مشکل دیگه رو ندارن فکر میکنن من زندگیم خوبه اگر ب ...

اینجور تو فکر میکنی

مامان میگه کاش اول جدا میشدی الان ی بچه هم گرفتار کردی

نمیگم زود جدا شو ببین حل شدنیه یا ن

فداتشم عزیزدلم مرسی از دعای قشنگت اتفاقا مستقل هستم و خودم پرستارم ولی متاسفانه اینقد منو کم کرده پ ...

خب دیگه خداروشکر سرکارم هستی

در مورد خودشیفته ها سرک کن ببین مشخصاتش ب شوهرت میخوره یا ن

طرحواره ها خودتم بررسی کن

من شیمی دارویی خوندم اشتباه کردم نشستم خونه داری الان بخدام جدا شم توان مالی ندارم بچه نگه دارم برا این فعلا تحمل میکنم

2706