2737
2739
عنوان

کیا از شهید ابراهیم هادی حاجت گرفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توی دین بدعت نذارین.

من قصد ناراحتی شمارو نداشتم اما اینجا هستن کاربرهایی که مسلمان و شیعه نیستن از عمد میان میگن  توسل کردن شرک و گناه هست من این کامنت شمارو خوندم اینجور برداشت کردم که خدای نکرده هم شما از اون دسته کاربرها هستید ، بله حق باشماست استارتر باید مینویشت از واسطه قرار دادن شهدا کی حاجت گرفته ! اما شما تو بقیه کامنتاتون اومدین تکرار کردین که به شهدا توسل نمیکنن و گفتید از جایی خوندین بدعت هست  ! شماهم نظرتون رو که مخالف توسل بود چند مرتبه تکرار کردین هرکس جای من باشه همین برداشت رو میکنه !!!! پس قبول کنید کلام خودتون باعث واکنش من شد نه تندرو بودن من ! بیان حقایق هم تندرو بودن نیست من براتون توضیح دادم علت توسل رو اما شما همش تکرار کردین بدعت هست .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
من علیه توسل کردن گفتم؟

آخرین کامنت صفحه ۴ نوشتید شهدا پاک هستن اما نمیشه بهشون توسل کرد 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
یعنی چی اعتقاد نداری؟ من گفتم فقط به خدا توکل کنیم وبه ائمه توسل کنیم.درمورد شهید هم از یه جا خوندم ...

بحث نکنید ولطفا تاپیک رو ترک کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من قصد ناراحتی شمارو نداشتم اما اینجا هستن کاربرهایی که مسلمان و شیعه نیستن از عمد میان میگن  ت ...

آخه استاتر گفته از شهید حاجت گرفتن.به نظرت این اشتباه نیست؟خدا فقط حاجت میده.حتی اگه به ائمه هم توسل کنیم باز با اجازه خدا حاجتمون برآورده میشه.

2740
شهدا پاکن.ولی برای حاجت گرفتن نمیشه بهشون توسل کرد.

این کامنتتون علیه توسل کردن به شهدا هست .دوست عزیز توسل کردن به شهدا از نظر شرعی و اعتقادات شیعیان مشکل نداره .حرف منم همینه اگه جایی خوندین یا شنیدین میگن بدعت و شرک و گناه بدونید مسلمان نیستن و غیر شیعه هستن یا از روی بی خبری اینجور میگن .توسل و واسطه قرار دادن شهدا بدعت نیست .شبتون بخیر 💚

کی هست

اسمشو اینجا شنیدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706