2737
2734
عنوان

کیا از شهید ابراهیم هادی حاجت گرفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 146 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم .... من نمیشناختمشون ولی خوابشونو دیدم خودشو تو خواب بهم معرفی کرد مخصوصا رو اسمش تاکید داشت ...

منم یه بار خواب چنین شهیدی رو دیدم و بهم وعده داد فلان روز مشکلت حل میشه دقیقا هم همون شد 

کی هست اسمشو اینجا شنیدم

شهید مستجاب الدعوه هستن کتاب سلام بر ابراهیم درباره شهید هادی هست تو امضام هم دربارشون توضیح دادم بخونید .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2742

من

یه روز از عالم و آدم و خسته شدم یه دختر ۱۹ساله بودم با هزار تا آرزوی نقش برآب شده ...

نمبدونم چی شده برا ایشون نامه نوشتم و اون اتفاق قشنگه افتاد...🙂

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2740
 این کامنتتون علیه توسل کردن به شهدا هست .دوست عزیز توسل کردن به شهدا از نظر شرعی و اعتقادات شی ...

یک لحظه اعصابم خرد شد.فکر کردم از شهید حاجت میخوان.باید از خدا حاجت بخوان.هرچی خدا بخواد همون میشه.

الان بخاطر یه حاجتی به نیابت از شهید نوید صفری چله زیارت عاشورا گرفتم

خیلی هم عالی با توسل به شهید نوید صفری عزیز هم خیلیها حاجت روا شدن انشاءالله شماهم حاجت روا باشید تاپیک بزنید خبر خوش حاجت روایی بدین 😍

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
 این کامنتتون علیه توسل کردن به شهدا هست .دوست عزیز توسل کردن به شهدا از نظر شرعی و اعتقادات شی ...

مثلا شما به یه آدم زنده میگی برام دعا کن حاجتم برآورده بشه.به شهید هم میتونی بگی برات دعا کنه حاجتت برآورده بشه.اون شهید هم برات دعا کنه واز خدا کمک بخواد.اینجوری میشه.

عزیزم من حرفتون را قبول دارم. دقیقا معنی متوسل شدن هم نمیدونم‌. ولی یکباری توی بیمارستان بودم شدیدا ...

آره.من اولش اشتباه متوجه شدم.اینکه از شهید بخوای برات دعا کنه میشه.این اشکالی نداره عزیزم.

مثلا شما به یه آدم زنده میگی برام دعا کن حاجتم برآورده بشه.به شهید هم میتونی بگی برات دعا کنه حاجتت ...

بله همینطوره کتاب سلام بر ابراهیم رو بخونید دانلودش از نظر شرعی مشکلی نداره ناشر اجازه داده ،شهدا طبق آیه قرآن زنده هستن و روزی دارن این روزی شامل اذن شفاعت هم هست 

بخاطر ایمان و تقواشون ، همینطور جایگاه و مقامشون خداوند اگه صلاح باشه دعاشون رو در حقمون مستجاب میکنه 

بله همینطوره کتاب سلام بر ابراهیم رو بخونید دانلودش از نظر شرعی مشکلی نداره ناشر اجازه داده ،شهدا طب ...

اونجا که بهم گفتی حق الناس کردم خیلی ناراحت شدم.گفتی اعتقاد نداری.فکر کردم از این آدم های تندرو هستی.🙂 خب دیگه پس منظور منو فهمیدی؟ حل شد دیگه؟ ان شا الله.به امید خدا.

2706