2737
2734
عنوان

کیا از شهید ابراهیم هادی حاجت گرفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4344 بازدید | 146 پست
من از دونسته هام مطمئنم.ولی یه لحظه عصبانی شدم.کامنتم رو بد نوشتم.باعث سوتفاهم شد.فقط اینکه بخوای بگ ...

بله ما شهدا رو واسطه بین خودمون و خ ا قرار میدیم،چون شهدا پاکن و پیش خدا عزیز و قابل شفاعت

این کامنتتون علیه توسل کردن به شهدا هست .دوست عزیز توسل کردن به شهدا از نظر شرعی و اعتقادات شی ...

نمیدونم چرا همیشه با خودم میگم تا زمانی که ۱۴ معصوم هستن و میشه بهشون توسل کرد چرا باید برم سراغ شهید؟ 

هیچ گاردی نسبت به شهدا ندارم ... چون روحِ پاکی دارن و به خدا نزدیکن ... ولی همیشه توو ذهنم این مورده ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا همیشه با خودم میگم تا زمانی که ۱۴ معصوم هستن و میشه بهشون توسل کرد چرا باید برم سراغ شهی ...

دیگه  هر کسی  یه  عقایدی  داره 

والا من دیگ  امام  پیامبر  امامزاده شهید   کسی  نموند  که ازش   حاجتمو  نخاسته باشم 

هیچ کدومشونم  پاسخ گوم  نبودن 🥺🥺🥺😭

2731
آخه نمیدونم چرا اومد تو خوابم ، خیلی عجیب بود برام خیلی دم اذان صبح دیدم  کتابشو دیدی ی عکسی د ...

منم خواب شهید ابراهیم.همت رو چندسال پیش دیدم . یبارم خواب عموم که شهید شده رو دیدم هردوشون بهم حس اطمینان و اعتمادو دلگرمی میدادن باحرفاشون

♥لطفادعاکنیدمعلم شم جمعه آزمون دارم♡ امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
منم خواب شهید ابراهیم.همت رو چندسال پیش دیدم . یبارم خواب عموم که شهید شده رو دیدم هردوشون بهم حس اط ...

تو اوج گرفتاریام بدون هیچ نذر و نیتی خوابشون رو دیدم اونا ازاحوال ما با خبرن

♥لطفادعاکنیدمعلم شم جمعه آزمون دارم♡ امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2740
من دارم کتاب صوتیش رو گوش میدم حدود ۶۰ تا فایل در حد ۵/۶ دقیقه ای هست 

من الان دانلودش کردم جلد یک و دو تو دوتا فایل صوتی 

اگ  تونستی  برای منم دعا کن  یه کار خوب پیدا کنم

راستش منم جدیدا به این نتیجه رسیدم کلا دعاها و حاجتها زمان خاص خودشون رو دارند و اگر زمانش نباشه یا هر حکمتی که ما خبر نداریم هرچی هم ختم و چله و .... برداری فایده نداره یکی ممکنه با یه صلوات از ته دل حاجت بگیره یکی ممکنه با ده ها چله و نذر سنگین حاجت بگیره باید دید گیر کارمون کجاست ولی به نظر من اگه آدم استغفار. کنه نماز استغفار رو بخونه و سعی کنه بجای چله های سنگین چله ترک گناه و چله وکمک کردن به دیگران هرچی که می‌تونه یا نذر غذا برای حیوانات انجام بده صد در صد از این چله ها بیشتر جواب میده 

من الان دانلودش کردم جلد یک و دو تو دوتا فایل صوتی 

خیلی قشنگه ✨ من جلد ۱ رو خوندم تا وسطاش فعلا

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂