2733
2734
عنوان

کیا از شهید ابراهیم هادی حاجت گرفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4344 بازدید | 146 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه توضیح بدین خلاصه وار مطالب کتابشو

درمورد اخلاق، عقاید ، سبک زندگی ، اخلاقیات و... زیاده اما شیرین .از زبان خواهر و برادر ها و دوستان و اطرافیانشون هست که یک نفر جمع بندی کرده و نوشته 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
چقد قشنگ خوش ب سعادتت🥺

آخه نمیدونم چرا اومد تو خوابم ، خیلی عجیب بود برام خیلی دم اذان صبح دیدم 

کتابشو دیدی ی عکسی داری رو جلد کتابش دقیقا با همون چهره و لباس 

در حالیکه اصلا ایشونو نمیشناختم بعد جستجو تو نت دیدم و خیلی شوکه شدم دقیقا همون چهره 

کااااااش میدونستم چرا خوابشو دیدم 

همش میگف شهدا زنده ان کلی باهام حرف زد 

هی میگف برو اون کتابو بخون تو بررررو بخون ببین چی نوشته نمیدونم اشاره به قرآن بود یا کتاب خودش که البته بعدا فهمیدم کتابی هم داره

تولدشونم نزدیکه ۱ اردیبهشت ، اگر به دلت افتاده حتما توسل کن .

ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم ✨✨🤲

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2738

من حتی به بقیه ام معرفی کردم حاجت گرفتن

من نذر سیب شهدای شوشتر و شهید ابراهیم هادی کردم عالیه واقعا

کتاب سلام بر ابراهیم هم پیشنهاد میکنم حتما بخونید خیلی قشنگه

اصن شما به عکساش نگاه کنید به چشماش انگار باهاتون حرف میزنه:))))

من حتی به بقیه ام معرفی کردم حاجت گرفتن من نذر سیب شهدای شوشتر و شهید ابراهیم هادی کردم عالیه واقعا ...

یعنی برای ابراهیم هادی  سیب پخش کردین؟ 

تعدادش مهمه ؟ 

چطوری متوسل میشین  بهشون؟

سلام دستور امضام رو بخونید توضیح دادم روش توسل به شهید هادی و شهید سامانلو  رو ، تو سایت هم خیلیها حاجت محال گرفتن .بخونید تاپیک حاجت روایی رو بزنید رو اسم کاربریم میاد تاپیک 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
یعنی برای ابراهیم هادی  سیب پخش کردین؟  تعدادش مهمه ؟

نه من با یه پیجی آشنا شدم ایشون شماره کارت میذاشتن بعد بقیه نذرشون رو واریز میکردن این خانوم سیب میخریدن و نذر سیب رو توی گلزار شهدا میدادن  به جای ما بعدش این مقدار پول ها زیاد شد و این خانوم کلی کارخیر کردن با این نذر ها

2706