2733
2739
عنوان

نمیدونم اشتباه کردم یا نه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 36 پست
به خدا پناه ببر بعد لوکیشن بفرس بابات اینها بیا با بابات برو صد وده میفرستنت پزشکی قانونی پرونده تشک ...

شیدایی؟! یعنی چی؟! 

نمیدونم چه بیماری هست ولی میدونم به اسمِ غیرت هر بلایی سرم میاره

لوکیشِن ام برایِ پدر و مادرم بفرستم خودشون که تا بیان شوهرم متوجه میشه و من رو نابود میکنه از طرفی پدر،مادرم کسی یا فامیلِ زیادی رو ندارن که بیان و طرفداریم رو بکنن بخاطر همین میگم بدبخت‌ام 😭

شیدایی؟! یعنی چی؟!  نمیدونم چه بیماری هست ولی میدونم به اسمِ غیرت هر بلایی سرم میاره لوکیشِن ...

یعنی یک جنون و دیوانگی یک لحظه ای بهشون دست میده شک میکنن و هی تو ذهنشون بزرگ نمایی میکنن فلان میکنه وچنان میکنه واز اون طرف میزنه بعد معذرت خواهی دوباره این روند تکرار میشه.

میدونم ۲۰ سالته اما تو به هیچ کس جز خدا احتیاج نداری برو خونه بابات به هیچ وجه شوهرت رو راه نده و از خونه بیرون نرو ولی حتمااااااا برو پاسگاه بری پزشکی قانونی این مدارک جای زخم ها وکتک ها خودش گدیای همه چیزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی یک جنون و دیوانگی یک لحظه ای بهشون دست میده شک میکنن و هی تو ذهنشون بزرگ نمایی میکنن فلان میکنه ...

دقیقاً همین طوره دقیقاً !!!

الان واقعاً شدت درد بدنم زیاده نمیتونم حرکت کنم به زور تایپ میکنم باید صبرکنم شاید بهتر شم 

واقعاً چیزی برایِ از دست دادن ندارم اگر بتونم فرار میکنم 

دقیقاً همین طوره دقیقاً !!! الان واقعاً شدت درد بدنم زیاده نمیتونم حرکت کنم به زور تایپ میکنم باید ...

دردت خوب بشه خیلی ازجاهای کبودی وزخم از بین میره فردا اولین فرصت برو نتونستی صد وده زنگ بزن و بگو شرایطم اینجوریه خودشون میان

2742
دردت خوب بشه خیلی ازجاهای کبودی وزخم از بین میره فردا اولین فرصت برو نتونستی صد وده زنگ بزن و بگو شر ...

ازتون متشکرم ، واقعاً هیچ کسی رو تو این دنیا ندارم اول از خدا کمک میخوام الانم شما بازم بهتر راهنماییم کردید مرسی 

آخرش یا باید یه بلایی سرم بیاد بیوفتم بمیرم یا زنده بمونم و اگر خدا بخواد از این وضعیت خَلاص بشم 

ازتون متشکرم ، واقعاً هیچ کسی رو تو این دنیا ندارم اول از خدا کمک میخوام الانم شما بازم بهتر راهنمای ...

رفیق توحق زندگی داری هرموجودی خدا می افریند برنامه و هدفی داشتی و کلی چالش سر راهش قرار میده یکی همسر بد یکی پدرو مادر بد یکی خواهر بد یکی برادر بد یکی فقر ونداری یکی بیماری وبی ابرویی شکر گذار باش هیچ وقت حتی به زبونم نیار خودتو بکشی یکی ادم درستی نیست چرا تو خودتو بکشی و هیچ وقت امام زمانت رو نبینی