2737
2734
عنوان

مامان دوستم میخواد طلاق بگیره مچ شوهرشو گرفته :/

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 40 پست
خدا شمارم شفا مبده گلم هیچی از زندگی نمبدونی

من نگرش متفاوت دارم به شما چه؟

من و تو بخاطر اینه متفاوتیم.. 

شما دلسوز باش من نیستم

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
دیدی گفتم ۳ کار میکنی 😂🤭😅

نمیفهمم چی میگی واقعا 

ولی مدونم به عنوان یک خانم 30 به بالا واقعا از شما بعیده 

شما الگوی مایی 

چیز مسخره الود هم نگفتم تخمین میزنم چیزی زدی شما 

شیشه یا موادی چیزی اما خداداند

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مادرش نسوخت .. چون فهمیده که شوهرش چقدر ادم بی وفا بوده و چقدر پست بوده .. از دستش خلاص میشه و ...

نگرش متفاوت؟یا ....؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

خودت فهمیدی چی گفتی🫥😬

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2742
نمیفهمم چی میگی واقعا  ولی مدونم به عنوان یک خانم 30 به بالا واقعا از شما بعیده  شما الگ ...

۳ کار میکنی یعنی مغزت درست کار نمی‌کنه و مختل شده 

یه اصطلاح مکانیکی هست یعنی موتور ماشین از ۴ شمع ۳ تاش کار میکنه

ولی جدامیگم حتما دوباره تو متن و دلسوزی یه بازنگری بکن

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

میفهمم چی میگی اما دیدتورو غالب جامعه نداره از این زاویه هم میشه نگاه کرد که مرده لگد به زندگیش زده یه معتاد جنسی یا در همین مایه ها

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
نگرش متفاوت؟یا ....؟

این نظر منه ..

که خانم فهمیده دیگه عمرشو پای یه مرد بی مصرف نمیریزه و تماممممم

ولی مرده میفهمه که چه زنی رو از دست داده و رفته ..

یا ... ؟شو نمیدونم فحش الود منظورته ادب شمارو میرسونه 

با ادب هم بود زیبایی شما

2740
واقعا درست میگی عزیزم خوشبحال اون خانم که فهمید زودتر ♥️

ممنونم دورت بگردم که فهمیدی  

خانوما اینکه میگه دلش برای بابائه سوخته برای این میگه که

مرده نفهمیده که چه زن و زندگیو از دست داده و یه جورایی این وسط اون نفر اصلیه که باخت کرده

وگرنه خانومه که فهمیده با چه آدم کثیفی همراهه و خودشو نجات داده

۳ کار میکنی یعنی مغزت درست کار نمی‌کنه و مختل شده  یه اصطلاح مکانیکی هست یعنی موتور ماشین از ۴ ...

این مغزت کار نمیکنه یک فحش غیر مستقیمی هست 

اینجا سایت هست ادب تو نریز وسط 

چندسال زحمت کشیدن تورو تربیت کردن زیر سوال نبرشون   

این نظر منه .. که خانم فهمیده دیگه عمرشو پای یه مرد بی مصرف نمیریزه و تماممممم ولی مرده میفهمه که ...

اون زن درواقع عمرش تباه شده رفته 

هیچ کسیم بعد طلاق دیگ مثل سابق نمیشه زندگیش و کلا سبکش عوض میشه 

این نظر منه .. که خانم فهمیده دیگه عمرشو پای یه مرد بی مصرف نمیریزه و تماممممم ولی مرده میفهمه که ...

چند سالته عزیز من

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
خانوما اینکه میگه دلش برای بابائه سوخته برای این میگه که مرده نفهمیده که چه زن و زندگیو از دست داده ...

دقیقا 

اینا عادت کردن دلسوختن به زنه 

و همجنس شون ..

ولی من اینطوری نمیگم

با تشکر از فهمیدنت

این مغزت کار نمیکنه یک فحش غیر مستقیمی هست  اینجا سایت هست ادب تو نریز وسط  چندسال زحمت ...

هرچی بیشتر جواب میدی رقت انگیز تر میشه 

ديگه جواب نده گلم 

آدم هیچ وقت نمیتونه تو هر مبحثی برنده باشه😉

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2706