2733
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست

اسی جون غصه نخور 

یه نفراز اقوام بعداز پونزده سال باردار شد.طبیعی ! 

بعداز کلی تلاش 

الان دخترش شش ماهشه 

وخیلی های دیگه که به کمک رحم دیگران بچه دار شدن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالته؟ آی وی اف نکردی ‍؟ اصلاح سبک چی ؟ 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2728
این چه حرف مسخره ای هست  مگه همه آدمای دنیا میرن دنبال کشف کردن  درضمن آدم هرچقدر پیشرفت ...

دیگه حتی سلنا گومز و لیلافروهرم با اون همه شهرت و امکانات حسرت زندگیشون بچه نداشتنه ، اینا نمیدونم چندسالشونه و کجا سِیر میکنن حرفای شعاری میزنن برخلاف فطرت خودشون 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
خانواده شوهر من توی جمع تا حرفی میزنم میگن تو بچه نداری نمیفهمی مثلا یه بار زلزله اومد من بعدش گفتم ...

واسه همین دو سه شب پیش که جنگ و موشک و اینا...

من خداییش عین خیالم نبود گفتم من که نمیترسم‌. یهو دوستم گفت چون تو بچه نداری استرس نداری.بچه هامون چی میشن‌.

چرا یک بار آی وی اف کردم اما نا موفق بود با هزینه های الان و یه شوهر کارگر دیگه امکان آی وی اف هم ند ...

گلم هزینه های آی وی اف را بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت پرداخت میکند 

انشاالله به زودی مامان بشی  مشکلت چیه گلم؟ من کیست pcoدارم پریود هام نامنظمه دکتر ال دی داده، ...

بله

منم داشتم منتهی مث شماتحت نظربودم سه سالی دارو خوردم الان دوتا دارم

ناامیدنباش متاسفانه خیلی زیادشده اصلاح کن تغذیه تو... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
درسته انجام میده ولی داروهاش آزاد هست و خیلی گرون هر چی هم بیمارستان دولتی بری بازم خیلی هزینه داره ...

اگه بیمارستان خصوصی هم انجام بدهی بیمه سلامت و بیمه تامین اجتماعی تا سقف ۴۰ میلیون بهتون برمیگردونه 

نگو این حرف و .. به جای اونا حرف نزن .. یه پدر و مادر تو هر شرایطی عاشق بچشونن.. مگه چی کار کردی ،

من کاری نکردم 

مادر زادی قلبم مشکل داشت ...خیلی اذیت شدن پدر و مادرم 

جراحی کردم و... 

تشنج و... 

واقعا شرمنده شونم 💔😓 ...به خاطر من خیلی عذاب کشیدن 

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

بچه دار نشدن فقط اون موقع که رفتی یک مهمونی دورهمی زنونه که بهت خوش بگذره 

بعد همه دارن خاطرات بارداری و زایمان و شیردهی و از شیر گرفتن و پوشک و فلان تعریف میکنن و باید به حرفای تکراری و مزخرف بقیه به زور گوش بدی و لبخند بزنی...😤😅 دیگه قضیه اینکه چجوری و دفعه چندم گرفت و فلان جاریم رو اینقد شنیدم که ازبرم.

بدترین حماقت رودارین هم درحق خودتون هم کشورتون میکنین شرایط کشورایه دیگه هم خیلی گل وبلبل نیست الان ...

ای خواهر از بس  ما زنان مملکت تنبل شدیم شرایط کشور بهانه است ، شرایط کشور بد هست که بهترین امکانات را مردم برای فرزندانشون فراهم میکنند ؟  

چون خواهر تو بچه نمیخواد ینی اسی هم بچه نخواد؟؟ حرفای عجیبی میزنینا😐

یعنی یاد گرفتید یه چیزی رو هوا بپرونید !!!!

من کی همچین حرفی زدم ؟؟؟؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

گلم همسرت هم رفته دکتر ؟ ی دکتر بره شاید مشکل اصلی از اونه وگرنه با تنبلی تخمدان خیلی ها بودن ک حامله  شدن بعد چن وقت البته بهتره اول کنترل بشه بعد حامله شد

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40