2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132776 بازدید | 1188 پست
عزیزم چقدر قشنگ گفتی ....مشکلتون چی بود....بخدا حرف مردم اذیت میکنه

قربونت برم❤️من تنبلی تخمدان داشتم خیلی درمان نازایی کردم

هر کی میگه بگین فعلا نمیخوایم و تصمیم نداریم خانواده همسر من اصلا نمیدونن من چقدر دوا درمون کردم هروقت میگفتن میگفتیم ما فعلا قصد بچه دار شدن نداریم زیادم طولانی نمیشد سریع بحث میرفت سمت گرونی و اینا همه یادشون میرفت

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
منم جاریم بعد من اومد دوتا آورد اونو خیلی دوست دارن......ای وی اف نکردید.....من سع سال از شما بزرگتر ...

چرا یک بار آی وی اف کردم اما نا موفق بود با هزینه های الان و یه شوهر کارگر دیگه امکان آی وی اف هم ندارم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوبید شما عاشق انرژیتون شدم 🥰

قربونتون برم عزیزید❤️🫶🏻🙏🏻

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
بین دوستام فقط من بچه دار شدم. باورم نمیشه از هفت هشت تا دوستم هیچ کدوم نیاوردن. میگن تو وضعیت مملکت ...

منم همه شرایط برلی بچه اوردن دارم وضع مالیم خوبه روابطم با شوهرم عالیه 

اما دقیقا به خاطر شرایط کشور بچه نمیارم

2731
چرا یک بار آی وی اف کردم اما نا موفق بود با هزینه های الان و یه شوهر کارگر دیگه امکان آی وی اف هم ند ...

حرف دلمو زدی منم هزینه ندارم همسرمم کارگر

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
انشالله همیشه باهم خوش باشید....ولی فرق داره بخوای نشه 

گلم بسپار بخدا منم می‌خوام اما نمیشه باردار شدم اما نخواستن و بچه رو سقط کردن هرکسی یه سرنوشتی داره من می‌دونم هیچ وقت قرار نیست مادر بشم این غریزه ی مادر بودن تا ابد از من گرفته شد برای من خدا میده بنده هاش میگیرن همینقدر راحت .شما هم بسپار بخدای مهربون 

دردِ دل در دل بماند بهتر است...√
2740
گلم بسپار بخدا منم می‌خوام اما نمیشه باردار شدم اما نخواستن و بچه رو سقط کردن هرکسی یه سرنوشتی داره ...

چرا قرار نیست مامان بشی

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
چون کسی که نیمی از صفات ژنتیکی‌شو ازت کسب کنه و با به دنیا اومدنش یکبار دیگه استعدادها و صفات وجودی ...

خیلی بهتر از اینع کلا بچه دار نشی یا تو پنجاه سالگی یه بچه ای بیاری یا  که دیگه واسش شور و شوق جوونی‌و نداری:/

2706