2752
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست
منم شش سال بچه نداشتم و دلم میخواست تو اقدام بودم اما باردار نمیشدم و اخر ای وی اف دفعه دوم جواب گرف ...

عزیزم چقدر قشنگ گفتی ....مشکلتون چی بود....بخدا حرف مردم اذیت میکنه

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

بین دوستام فقط من بچه دار شدم. باورم نمیشه از هفت هشت تا دوستم هیچ کدوم نیاوردن. میگن تو وضعیت مملکت جای بچه نیست. دورش بگردم قلب و جوونمه، ولی وقتی نگاهش میکنم گاهی میگم کاش نیاورده بودم. عقل رو اون دوستام کردن. چیه من شب و روز تن و بدنم از آینده نامعلوم این بچه می لرزه...

حوصله ریپ مخالف ندارم. باشه دوست عزیز. تو راست میگی مملکت گل و بلبله. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی اصلا تو خانواده همسرم انگاری بچه داشته باشی زندگی داری انقد که تلخ حرف میزنن

غلط کردن 

زر میزنن 

به منم با این که یکی دارم میگن اگه دیگه حامله نشدی برای پسرمون زن میگیریم 

در این حد بیشعورن

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

چرا به  کسی در فقدان پدر و مادرش توصیه نمی‌شه برو از خانه سالمندان یک پدر و مادر که در حسرت محبت و محتاج رسیدگی هستند رو بیار تو خونه‌ت من نگهداری کن و  چه فرقی داره اونم عین پدر یا مادر خودته؟!

2731
منم خیلی ها امیدوار بودن ناخواسته بچه بیارم منجمله مامان خودم  که اونم یکبار اتفاقی شد جالبه ت ...

ما هم خانوادگی بچه نمیخواییم هیچ کدوم 

حالا جالبه واسه بچه های مردم غش و ضعف میریم

ولی هیچ وقت راضی نمیشیم بچه بیاریم 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

شما دلت بچه میخواد 

من فعلا دلم نمیخواد سه چهار ساله عروسی کردیم هیچی کیف میکنم بدون بچه فعلا ، تا ظهر میخوابم ، هرموقع خودم دلم بخواد غذا درست میکنم میخورم من شوهرمم هفته ای چند روز خونه ست ، با گوشی و نی نی سایت و اینستا سرگرمم ، چند روز یه بار کارهای خونه رو انجام میدم ، گاهی روزها میرم سالن آرایشگری کمک میکنم ، هرلباسی دلم بخواد واسه خودم میخرم ، مسافرت راحت میریم اگه بخواییم راحت تو ماشین میخوابیم بدون نق و نوق بچه ، هر موقه از روز دلمون بخواد با هم دیگه هستیم نگران بچه نیستیم که یهو سربرسه، شبگردی میکنیم بیرون هرچی دلمون خواست میخوریم زن و شوهری هر موقع هرحرفی خواستیم به هم دیگه میگیم‌، خلاصه کلی کیف و حاله که بعد بچه میدونم خیلی محدود میشیم 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
لوله های رحمم هر دو تا بستست با لاپاراسکوپی هم باز نشد ۳۲ سالمه شوهرم میگه اشکال نداره بچه نمیخوایم ...

منم جاریم بعد من اومد دوتا آورد اونو خیلی دوست دارن......ای وی اف نکردید.....من سع سال از شما بزرگترم

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
برگام ینی این همه خرج میکنید ولی حاضر نیستید ثواب کنید یه بچه از بهزیستی بگیرید؟کلی بچه زیر یکسال هس ...

چونکه به این راحتی نیست فکر کردی بهزیستی راحت بچه میده ؟مثلا یکیش شرط سن هست من اصلا خودم شرط سنی ندارم 

بعد اینکه یکنفر که بهزیستی کار میکرد میگفت خیلی هاشون بیمار هستن اما معلوم نیست مثلا چهار پنج سالگی مشکلشون معلوم میشه چون مادراشون بارداری سالم نداشتن میگفت خیلی خانواده ها اینجوری اسیر شدن 

یادته موقع زلزله بم چقدر برای اون بچه ها درخواست بود ؟

شما دلت بچه میخواد  من فعلا دلم نمیخواد سه چهار ساله عروسی کردیم هیچی کیف میکنم بدون بچه فعلا ...

انشالله همیشه باهم خوش باشید....ولی فرق داره بخوای نشه 

یا امام هشتم توروخدا نترسون منو یعنی منم مامان نمیشم😭خدایا طاقت اینو ندارم دوسال جلوگیری داریم عقد ...

تو عقد میخوای بچه دار بشی؟؟؟ اینجوری که خیلی بده

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
منم جاریم بعد من اومد دوتا آورد اونو خیلی دوست دارن......ای وی اف نکردید.....من سع سال از شما بزرگتر ...

عزیزم غصه نخور بچه هم میاد به زندگیت انشالله... قربون خدا برم خودش ب موقع بهت میده یه خوشگلشو میده

دردِ دل در دل بماند بهتر است...√
چونکه به این راحتی نیست فکر کردی بهزیستی راحت بچه میده ؟مثلا یکیش شرط سن هست من اصلا خودم شرط سنی ند ...

آفرین منم این رو خیلی زیاد شنیدم.....میشه بپرسم چند سالتونه

2706