2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132776 بازدید | 1188 پست

اسی عزیزم چله سوره یاسین رو بردار روزی یدونه سوره یاسین تا ۴۰ روز...یا ختم ۱۴روزه سوره یاسین که روز اول یکی روز دوم دوتا روز سوم سه تا..تا روز ۱۴هم که میشه ۱۴تا رو باید بخونی..خیلی حاجت میده من خیلی اعتقاد دارم بهش امتحان کن ضرر نمیکنی..حاجتتو گرفتی یادمنم باش برام دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم دیگه میشه ۵ سال از عروسی.ولی الان انقد دغدغه دارم اصلاااا ب بچه فکر نمیکنیم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
همون دیگه .. چون بچه نداری شیرینیش رو هم نمی دونی فعلا .. بچه دار شی تازه میفهمی که بچه چیه واقعا&nb ...

ولی من فکر میکنم 

اگه من به دنیا نمیومدم ، مامان بابام خوشبخت‌تر بودن 🥲 

سر من خیلی اذیت شدن !! 

تمام جوونی شون رفت 😓💔 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

من اگراین دوتافرشته نبودن ثانیه ای بندنبودم حتی طلاقم نمیگرفتم فراررررررررمیکردم من عاشق بچه هامم ولی بعضی وقتامیگم نبودن میرفتم زبونم لال بشه.امابخاطربچه بایدتاتوخودقبرم سوخت...‌پس بدون خیلی هام حسرت زندگی الانت میخورن‌‌‌‌‌.‌.البته که ایشالله که شوهرت خوبه بچه میخوای

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
ولی من فکر میکنم  اگه من به دنیا نمیومدم ، مامان بابام خوشبخت‌تر بودن 🥲  سر من خیلی اذی ...

نگو این حرف و .. به جای اونا حرف نزن .. یه پدر و مادر تو هر شرایطی عاشق بچشونن..

مگه چی کار کردی ،

سلام استارتر جون 

ان شاالله خداوند به زودی دلتو با یه بی بی چک مثبت خوش کنه و نی نی سالم بزاره تو بغلت 🤩💖

عزیزم منم ماه های اول اقدام انقدررر که زوم کرده بودم رو بچه وقتی پریود میشدم عین دیوونه ها تو خونه راه میرفتم و گریه میکردم ، شاید تا ۸,۹ ماه اینطوری بودم

ولی بعد به خودم اومدم گفتم اینجوری که خودمو نابود میکنم 

دیگه ول کردم اصن برام مهم نبود 

رفتم گواهینامه رانندگی گرفتم لیزر رفتم 

که اگه باردار میشدم و بچه میومد دیگه نمی‌تونستم اینارو انجام بدم تا بچه یکم بزرگ شه

الان میگم آخیش خداروشکر که اونموقع حامله نشدم اصن آمادگی شو نداشتم ولی چون تموم فکر و ذکرم شده بود بچه داشتم دیوونه میشدم 

در حالی که الان انقددددددد از خدا سپاسگزاری میکنم که گذاشته به وقتش ان شاالله بهم نی نی جون بده🤩

الآنم کلاس آواز میرم خیلیم شاد و راضیم خداروشکر

ان شاالله همه مون به وقتش نی نی جون مونو بغل میکنیم🌱💖

بی قیدم و از کار جهان فارغ مطلق/ کس با من و من هم به کسی کار ندارم
2738
منم ۷ ساله ازدواج کردم بچه ندارم،یعنی خودمون بچه نمیخوایم. کلاس زبان میرم،کلاس یوگا،کار میکنم،و معم ...

خیلی خوبه اینجوری بتونی

من چند شبی بود تو تعطیلات عید بچه هام میومدن کنار هم میخوابیدیم تو پذیرایی تشک انداختیم چون دخترم خیلی دوست داره اینمدلی

از وقتی برگشتیم به حالت قبل

شبا غصه م میگیره

به اینکه این دوتا فندق امانتن و مهمون پیش ما

ازینکه ی روزی میرن از کنارما و دور میشن از دور سفره مون

قلبم مچاله میشه

امیدوارم بهشون پیش ما خوش بگذره ....❤

انشالله خدا حاجت دلتونو بده،

اما من خودم برگردم به گذشته بچه دار نمیشم خیلی مسئولیت سنگین و بزرگیه و روان سالم میخواد ک بچتو نزنی باهاش بچگی کنی و...

و بعضی وقتا ناشکری میکنم میگم کاش نازا بودم و هیچوقت بچه دار نمیشدم چون بیماری دوقطبی هم دارم خیلی تغییر بزرگی بود برای من. امیدوارم خدا ب بچه هام رحم کنه و اونا به ارث نبرده باشن ازم.

خلاصه ک کاش خدا ب کسی ک لایقشه بچه میداد ن کسی ک طفل معصومارو اذیت میکنه حالا چ خواسته چه ناخواسته.

ببخشید حرف دلم بود امیدوارم کسی ناراحت نشه. من خودم مادرمم دو قطبی بود و واقعا کل زندگیم عذاب کشیدم از دستش

بچه‌ای که با به طور مادرزاد با بیماری اعصاب و روان به دنیا می‌آد، گناهکاره؟! یا اصلا بچه‌ای که با مع ...

انقد سعی نکن قلنبه سلنبه حرف بزنی و چرت پرت هات رو تو سر کسی فرو کنی . فکر میکنم شما قبلا از سایت انداخته شدید بیرون باز تشریف آوردید . اینجا سایت زنانه هست فکر نمیکنم جای شما اینجا باشع البته شما جای خواهر ما جا دارید

اول خدا بزرگه من اخویم دکتره علم پیشرفت گرده ببین اول مشکل از گیه اصلا مشگل از شوهر فرقی نداره الان رایگان بجای یگی میتونی بگی سه قلوه بکارن برات از خود شوهرت نترس پولش هم رایگانه .دختر عمو من اینجوری بود اوایل شوهرش گفت نه بعد راضی شد الان دو قلو گذاشتن براش ولی باید تا دو ماه کار سخت نکنی تحت پزشگ ۱۰ روز یکبار سری میزی رایگانه ناباروری عزیزم خدا بزرگه با شوهرت حرف بزن هر چه زودتر اقدام کن زندگی شیرین بچه هستش نعمت خوشحالی یه خانواده بچه هستش گلم خودت افتخار میکنی شوهرت خانواده شوهر خانواده خودت همه آرزو دارن اصلا میخای کسی هم متوجه نشه بغیر شوهرت میتونی الانم خدا رو شگر دولت کمک میکنه دو بچه ماشین میدن وام میدن سه بچه زمین میدن من خودم ۲۰۷ بچه دوم ام پسر بود بهمن ۱۴۰۰ ماشین دادن بهش ماشین داشتیم هیوندا فروختم با قیمت خوب شوهرم ۵۰۰ گذاشت روش یه زمین خوب برای آینده خرید آهی بحق ال محمد هیچ خانواده ای از نعمت بچه دور نمونه 

درست میشه گلم اصلا خودت و شوهرت هستین دولت هم رایگان کارتون انجام میده وسلام هر سوالی داشتی از داداش گفتم دکتره از زن داداش برات سوال میکنم یا حق

2706