2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132946 بازدید | 1188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله به حق صاحب زمان جانم خدای مهربون دامنتو سبز پر از گلای رنگارنگ کنه 

صدای زندگی بپیچه ب خونتون همین امسال..ایشالا عشق جریان داشته باشه تو روزای زندگیتون

مُحاق:حالت ماه در سه شب آخر ماه 🌙/ کاربر سال۹۷
2731

منم سه سال طول کشید بچه دار شم درکت میکنم الان پسرم چهار سالشه تازه به حرف افتاده نمیدونی چه عدابی کشیدم چقدر کلاس و کاردرمانی و گفتار بردم هنوزم میبرم بچه دار شدن هم شیرینی داره هم استرس به نظرم فقط استرس رو بزار کنار بچه داشته باشی ی خار به پاش بره میخای نابود بشی من استرس الانم از اون موقع ها بیشتره واقعا بهت بگم ار لحظه هات استفاده کن 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
قربونت گلم......منم پی سی او

منم ایطور بودم ولی تنها راهم ورزش کردن بود. برو باشگاه یا دویدن روزانه. میبینی باردار میشی

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

بیا و امسال تو ماه محرم سفره حضرت رقیه بنداز تو خونت و روضه حضرت رقیه  طفل ۳ ساله امام حسین دانلود کن موقع که سفره حضرت رقیه پهنه از رو گوشی بزار با صدای بلند پخش بشه اصلا نیازی نیست کسی بگی برای روضه خودت و همسرت کفایت میکنه بخدا آنقدر حال ملکوتی به آدم دست میده دونفری روضه گرفتن 

من دوسال محرم دارم اینکار رو انجام میدم و رقیه جانم ربکنش بشم حاجتمو میده بیا اینکارو انجام بده بهش توسل کن اصلا بخدا حضور ملائکه رو تو خونه حس میکنم دور سفره البته تو خونه ات باید هر ناپاکی برطرف بشه مثلا سگ یا گربه داری یا چیز نجسی دیگه تو خونت نباشه 

من در کنارش روضه دانلود شده اما حسین و حضرت عباس هم میزارم پخش بشه شمع هم روشن میکنم فقط خودمو و همسرم خیلی خوبه بخدا  آنقدر دوستش دارم اگه خدا قسمت کنه هر سال میزارم تو خونه ام سفره و روضه حضرت رقیه رو 

منم بچه ندارم 2سال و نیمه خونه خودمونیم. اونایی که همزمان با من حامله شدن بچشون دنیا اومده و بعضیا ق ...

عزیزم ناراحت نباش خواهر منم دقیقا مثل تو بود توی سال دوم یه سقط داشت و حرفای تو رو میزد به لطف خدا پارسال که سال چهارم ازدواجش بود یکی و امسال هم یکی دیگه به خواست خدا و خودشون آوردن که با هم بزرگ بشن 

فقط به خدا توکل کن و اصلا استرس نداشته باش چون استرس خوب نیست برای باروری .

ان شاءاله قسمت شما و همه اونایی که دلشون میخواد بشه 

دوست من ده سال باردار نشد.شوهرش ضعیف بود.بش گفتم برو ای وی اف.هی بهونه اورد.اینقدر گفتم رفت و دفعه اول گرفت و ی دختر گیرش اومد .ی سال بعد ناخواسته طبیعی باردار شد.الان دو تا دختر داره

انشالله شما هم بزودی یکی صدات بزنه مامان

عزیزم جسارت نباشه مشکلتون چی هست؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

سلام دوستان منم مردادمیشه3ساله که ازدواج کردم خیلی چاقم وPcoدارم تنم لرزیدبااین پیاماتون فردامیشه21سالم میدونم بایدلاغرشم امااراده ندارم اصلا

یعنی منم بچه دارنمیشم زبونم لال؟ مادرشوهرم منومیکشه

البته خودمم بچه دوست دارم

درسته انجام میده ولی داروهاش آزاد هست و خیلی گرون هر چی هم بیمارستان دولتی بری بازم خیلی هزینه داره ...

با اینکه خودتون میگید همسرتون کارگر هست و هزینه ها براتون بالاست چرا دوست دارید یک نفر رو به وجود بیارید و بدبختش کنید؟ و نتونید از پس هزینه‌هاش بر بیاید بچه آوردن فقط مراحل ساختش و زایمانش نیست رفاه می‌خواد 

2706