2733
2734

یه چند روزی بود پریود بودم و موقع دفع سوزش داشتم توجه نکردم نگو همون موقع هم خون میومده و من فکر میکردم خون پریوده ....

امروز دیدم خون از مقعدمه😭😭😭😭

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

😳😳😳

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن

کاش گوش نمیکردم

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
2738
من میتونم کمکت کنم خیلی اطلاعاتم بالاست درین مورد  هرچی خاستی ازم بپرس

فقط بگو چیکار کنمممم 

نکنه سرطان باشه

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن کاش گوش نمیکردم

سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

برو دکتر گوارش 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

روش بزنم؟

چقد بمونه