2737
2734
عنوان

ختنه توی چه سنی خوبه؟بچم دوماه و ده روزشه میترسم ببرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 34 پست
یاالان یابالای۵سال هرکدوم به خوبی داره یه بدی کوچیک کل گریه اشت اندازه۱باراول جیشش هستش وبعدآرو ...

بزرگ تر بشه هیچ مزیتی نداره جز این که اذیت میشه بچه ۵ ساله چقدر باید درد بکشع و اذیت بشه بچه کوچیک اصلا هیچی متوجه نمیشه یه روز نهایت گریه میکنه تموم ولی بزرگه تا خوب بشه تو درد و عذاب  هست 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بزرگ تر بشه هیچ مزیتی نداره جز این که اذیت میشه بچه ۵ ساله چقدر باید درد بکشع و اذیت بشه بچه کوچیک ا ...

۱۰تاپسرختنه ای دیدم😁😂

کوچیکه همون دردرومیکشه فقط طفلی زبون نداره بگه

پسرخودم۵ساله بردمش

خیلی بهتربود

بچه ام دردش رومیگفت

فقط برادرزاده و۲خواهرزاده ام کوچیک ختنه شدن

بقیه۷تابزرگ بودن

اون۳تاهم طفلیهاگریه میکردن فقط زبون گفتن نداشتن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰تاپسرختنه ای دیدم😁😂 کوچیکه همون دردرومیکشه فقط طفلی زبون نداره بگه پسرخودم۵ساله بردمش خیلی به ...

من با شما مخالفم من دو تا پسر دارم ختنه  کردم بچه کوچیک خب همش گریه میکنه دیکه یخ چیز عادی هست درد رو شاید متوجه بشه ولی نه یادش می مونه نه زیاد اذیت میشه ولی بجه ۵ ساله هم خجالت رو متوجه میشه هم باید بی هوش بشه بره اتاق عمل هم درد اذیت هاش رو متوجه میشه و تل آخر عمرش  یادش می مونه پسر ۳سالم رو یه آمپول میخوام بزنیم همش گریه میکنه نمی زاره تو اذیت هست دیگه ختنه جای خود داره بعدش  هم بزرگ بشه هیچی یادش نیست 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من با شما مخالفم من دو تا پسر دارم ختنه  کردم بچه کوچیک خب همش گریه میکنه دیکه یخ چیز عادی هست ...

اوکی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731