2737
2734

دوستان میشناسمشون پس نگین دروغ و بهونه بوده برای کات واقعا فوت شدن

رلم گفت روبرا بشم پیام میدم و اینا

میخوام فقط یک پیام قشنگ بعد چند روز بفرستم که بدونه حواسم  بهش هست

چی بگم به نظرتون که هم بفهمونم درکش میکنم این روزای سختشو و دلگرمی بشه ...

ممنون

کاربری صدهزارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنویس انا لله وانا الیه راجعون🫠

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740

اون دوستت نداره..کلا باهات صحبت نکرده و بهانه کرده بخاطر فوت مادر هست .اگر باعث دلگرمیش بودی ثانیه به ثانیه در طول این حادثه بد فقط با تو تماس می‌گرفت برای آروم شدن و دلگرمی دلش .اینکه بعدها روبرا شدم میاد سراغ تو یه موضوع دور کننده هست .مثلا من رام که باباش مرد همش میخواست با من در ارتباط باشه یا منو ببینه یا مدام می‌گفت الناز دارم میپوکم میشه بری جایی باهات ۲کلام صحبت کنم آروم بشم و فلان.. الآنم شده همسرم

منم پدرم یک هفته ست فوت شده واقعا خیلی سخته. خیلی عصبی و پرخاشگر شدم 

خدا بهت صبر زینبی بده عزیزم🖤

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
اون دوستت نداره..کلا باهات صحبت نکرده و بهانه کرده بخاطر فوت مادر هست .اگر باعث دلگرمیش بودی ثانیه ب ...

آخی 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
اون دوستت نداره..کلا باهات صحبت نکرده و بهانه کرده بخاطر فوت مادر هست .اگر باعث دلگرمیش بودی ثانیه ب ...

درگیره همش مراسم 

رسممون اینجوریه ک هر روز مراسم میگیرن و هنش سر خاکن

اتفاقا من از برخوردش خوشم اومد چون انتظار نداشتم با اون حال بدش اینهمه قربون صدقم بره و از سختیاش بگه

کاربری صدهزارم
هیچ پیام و زنگی نزن به عنوان کسی که عزیز از دست دادم میدونم چقدر سخته و ممکنه حرفی بهت بزنه منتظر با ...

نه آویزون نیستم

اتفاقا منم میگم با اون حال بد قربون صدقم رفت من اصلا انتظارشو نداشتم تو اون وضعیت رفتارش با من مثل قبل بود

کاربری صدهزارم
2706