2733
2734
عنوان

کات کردم مث🦮پشیمونم😂

213 بازدید | 28 پست

کات کردم ۱۵۸روز پیش سر ناز و نوز کردن توهینم کردم بش هیچی نگف هنوزم واتساپمو استوریارو میبینه چجوری باهاش آشتی کنم؟خیلی دوسش دارم دیگه طاقت ندارم پیام بدم چی بگم یا برم دم خونشون یا چی که غرورمم زیاد له نشه

𝔦 𝖗𝖊𝖒𝖔𝖛𝖊 𝔞𝔫𝔶𝔬𝔫𝔢 𝔴𝔥𝔬 𝔡𝔬𝔢𝔰𝔫'𝔱 𝕷𝖔𝖛𝖊 𝔪𝔢𓂀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استوری اون ترانه که میگه کاشی بیای آشتی کنون کاشی نشی نامهربون من بی قرارم دلهره دارم خودتو بهم برسون و...

بزار😅

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
تو استوری هاشو بیین واکنش نشون بده

اخه گرفتم از پیجم انداختمش بیرون بدبختو خودمم الان فقط با فیک دارمش استوری هم چند ماهی ی بار میزاره

به منم از دیروز پیام نداده..میدونه چقدر روی صبح بخیر و شب بخیر حساسم... می‌گه مهمون اومده از شهر پور و دیشب ساعت دو و نیم شب بخیر گلم گفته فقط...از صبح هم هیچی به هیچی...به منم بگین چیکار کنم؟دارم می‌میرم...به نظرتون دوستم نداره نه...

این همه آدم هست این نشد یکی دیگه

این فرق داره من بار اولم نبود رفتم تو رابطه واقعا فرشته بود🥲🤌

استوری اون ترانه که میگه کاشی بیای آشتی کنون کاشی نشی نامهربون من بی قرارم دلهره دارم خودتو بهم برسو ...

😂😭😭😭