2733
2734

بچه‌ها تو هفته ۶ لکه بینی داشتم دکتر پروژسترون داد تا هفته قبل استفاده میکردم دیگه گفت اگه قط شده ادامه نده، ندادم.

دیروز و امروز لک دیدم و دلدرد دارم، باز شیاف گذاشتم.

رابطه هم نداریم

ب نظرتون خطرناکه؟ سه شنبه وقت سونو انتی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هماتوم داری؟شیاف بذار و فقط استراحت کن

نمیدونم دکترم تو مطب سونو انجام میداد چیزی نگفت. سه‌شنبه وقت انتی دارم، ب نظرت فردا برم دکتر؟ الان شیاف گذاشتم ولی فردا دانشگام از ۸ تا ۵ عصر

2738

احتمالا هماتوم داری منم سر پسرم اینجوری شدم شیاف رو ادامه بده و اصلا سرپا زیاد نمون پله نرو کار سنگین نکن انشــــــــــاءالله که خیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

فقط استراحت کن شاید سرکلاژ لازم باشی حتما با دکترت مشورت کن ایشاالله نی نی صحیح و سالم میاد تو بغلت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
نمیدونم دکترم تو مطب سونو انجام میداد چیزی نگفت. سه‌شنبه وقت انتی دارم، ب نظرت فردا برم دکتر؟ الان ش ...

باید استراحت کنی من باشم نمیرم دانشگاه یا میرم سونو معتبر یا هم میرم دکترم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤
2706