2737
2734

من تازه نشستم پشت فرمون 

کلا بار سومم بود اومدم خونه مادرم دارم تمربن میکنم کم کم 

بعد شوهر عمم اونجا بود دم در منو دید گفت منو برسون تا خونه 

ایترس گرفته بودم همینجوریش تا سوار شد گفت مبارکه ایشاالله پول بیاد دستت عوضش کنی😐

بعد شروع کرد از ماشینم ایراد گرفت که صدا اضافه داره 

دندش بده 

رسوندمش تو کوچه گفت یه پارک دوبل بزن ببینم چی بلدی 

تو سربالایی بود گفتم اینجا سربالایی فعلا نکنم بهتره کفت برو باید یاد بگیری بعد یه  بار خاموش کردم و پارک کردم با استرس بعد  شروع کرد خندیدن گفت تو واقعا چطوری خودت میای و میری با این رانندگیت بابات گفت خودت اومدی تعجب کردم 

این ماشینم عوض کن یه چیز دگ بگیر نقطه کور نداشته باشه من با این قد بلندم تسلط ندارم تو دگ هیچی همینجوری داغون بودم داغون تر شد اعتماد به نفسم🙂

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

چرا این مدل آدما منفرض نمیشن😑

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

ماشینتون چیه مگه؟

ماشین خودش چیه؟

از شوهر عمه ها ازین بیشتر توقعی نیست

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2706