2733
2734
عنوان

امروز شوهر عمم کلی مسخرم کرد اصلا حالم گرفته شد 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 23 پست
نباید سوارش میکردی

اصلا انتظار همچین تخریبی نداشتم 

تا ماشینو دید اول کاری گفت مبارکه برا الانت خوبه پول اومد دستت یکی دگ بخر و کلی ایراد ازم گرفت

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهمیت نده مرد به این بیشعوری ندیدم

اصلا موقع برگشت از ناراحتی بغضم گرفته بود لرزش دستم گرفتم

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
2731
میگفتی بیا برو تو کوچه بابا افلیج به تو چه آخه 

نمیدونم چرا هیچی نگفتم خودم شرایط روحی خوبی نداشتم دارم رو خودم کار میکنم مستقل شم خودم کارامو انجام بدوم اصلا انگار اب یخ ریختن روم بغض گلومو گرفت 

من کسی نیست باهاش برم تمرین خودم تو کوچه کم کم دارم یاد میگیرم 

پدر مادرم اصلا شرایط ندارن خودمم که تنهام از اینکه بغضم گرفت اعصاب خورده نباید برام مهم میبود 

خب چرا اخرش نگفتی ببخشید مگه من از شما نظر خواستم؟

اصلا انقدر حالم بد شده بودم گریه ام گرفته بود از خنده و مسخره کردنش فقط خواستم بره نتونستم حرفی بزنم

نمیدونم چرا هیچی نگفتم خودم شرایط روحی خوبی نداشتم دارم رو خودم کار میکنم مستقل شم خودم کارامو انجام ...

ول کن بابا مردم زیاد حرف میزنن یچیزی گفته تازه مشغول شدی و تمرین می‌کنی بنظرم خیلیم عالی و بی‌نظیر رانندگی می‌کنی بیخیال

ماشینتون چیه مگه؟ ماشین خودش چیه؟ از شوهر عمه ها ازین بیشتر توقعی نیست

من ۲۰۶

خودش mvm سواری دنده ای

من ۲۰۶ خودش mvm سواری دنده ای

عجب رویی داره چینس سوار!!!

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه