2733
2734
عنوان

دعوت مادر خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 45 پست
 وقتی از حال من خبر نداری لطفان قضاوت نکن من مجبور شدم تنهات بزارم ولی یه روزی واقعان برمیگردم ...

من دیگه زنده نیستم

من به خاطر تو بیمارستان رفتم زیر سرم از شدت نگرانی قلبم پکید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفان بهم وقت بده خواهشا تا خودمو جمع و جور کنم و اوضاع رو روبه راه میشه تا اون موقع بهم زمان بدی و ...

استراحت من 

من مگه ادمم 

اگه بودم لاعقل یکی رو داشتم باهاش دردودل کنم تورو داشتم که تپهم رفتی و ازت تپقع نداشتم

باش کی میای ؟ نگو نمیدونم روز بگو

استراحت من  من مگه ادمم  اگه بودم لاعقل یکی رو داشتم باهاش دردودل کنم تورو داشتم که تپهم ...

ببین  بهم زمان بده و تا اونموقع غریبه بشو باهام و منو تک نکن بزار انگار ناشناسم باتو نمیدونم فعلان ولی منو از فکرت فراموش کن قعلا

💛🦋🥂
باشه  کی میای ؟ نگو نمیدونم یا روزی رو بگو

تتوروخدا الان بیخیال شو لطفان خواهشا برو اللن واقعان وقتش نیست توروجان کسی که دوستش داری اللن بیخیال شو و هیچی از من نمیدونی لطفان شاید بیام یه روزی الان برو هیچی نگو خواهشا

💛🦋🥂
2706