2733
2734
عنوان

دعوت مادر خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 45 پست
چیزی ببرم واسشون؟

من کامنت بعدی بهت گفتم نرو. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اصصصصصلا نرو.  تحت هیچ شرایطی نرو.  مگه بی خانواده ای؟  ساده نباش.  به خودت ا ...

عرف خانواده ها در این موضوع متفاوت هست

اگر خواستگاری سنتی و از طریق خانواده ها بوده حق با شما هست

ولی اگر خودشون با خواستگار از قبل آشنا شدن و الان مرحله آشنایی خانواده ها قبل از رسمی شدن رابطه هست ایرادی نداره

راستش در ازدواج های خانواده و اقوامم این نوع معاشرت حداقل یکبار هم برای دختر و هم برای پسر معمولا اتفاق میفته و کسی هم به طرف مقابل به چشم بی خانواده نگاه نمی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی ببرم واسشون؟

به نظر من ببر اگه اهل گل و گیاه یه گل اپارتمانی ببر اینطوری یاد میگیرن خودشونم دست خالی نیان

نکته مثبتش اینه بری خونشون بهتر باهاشون آشنا میشی برای تصمیم قطعی شناخت خوبیه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
عرف خانواده ها در این موضوع متفاوت هست اگر خواستگاری سنتی و از طریق خانواده ها بوده حق با شما هست ...

زیادی روشنفکر بازی ادم نباید دربیاره.  اول و اخر ایرانی هستند و اثر منفیش فردا تو زندگیش دیده میشه. 

رفت و امد هم میکنن با خانواده ها باشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731
زیادی روشنفکر بازی ادم نباید دربیاره.  اول و اخر ایرانی هستند و اثر منفیش فردا تو زندگیش دیده م ...

مگه من گفتم اهل جای دیگه ای هستن؟!!

ایرانی بودن رو چقدر بد می گید انگار که نقطه ضعف یا ویژگی منفی هست!!!

ما هم به عنوان ایرانی این معاشرت رو برای شناخت بهتر و تصمیم گیری درست تر انجام می دیم و خدا رو شکر تا الان ندیدم کسی بخاطر یه دعوت محترمانه و رفتن به جمع خانوادگی طرف مقابل دچار اثر منفی شده باشه!!!

زیادی روشنفکر بازی ادم نباید دربیاره.  اول و اخر ایرانی هستند و اثر منفیش فردا تو زندگیش دیده م ...

شما خودتون اهل کجا هستید؟! که اول و آخر ایرانی بودن براتون اینقدر بار منفی ایجاد می کنه؟!!!

خودم رو

جواب مثبت دادی؟

یه لباس شیک بپوش پیرهن که شیک نیس

کمک بده ولی کم

در حد چیدن سفره و جمع کردن 

ولی تو اشپزخونشون نرو

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

وا معلومه ک باید چیزی ببری 

اصلا هررررجا میرید خدایی دست خالی نرید خیلی زشته 

لباسم اسپرت بپوش . موهاتم اتو کن لخت خوشکل

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

حالا دعوت کرده دیگه لابد فرهنگشون اینجوریه چرا باید فکر کنن بی خانواده اس؟ اولین بار بهتره با خونواده باشه ولی خب نشد هم انقد سیاه بازی نمیخواد

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
2706