2733
2734

داشت از جاریم میگفت که چقدر اذیت میکنه و ....

بعد گفت من اگه بخوام از پسرم همین فردا طلاقش میده بیا جلو پسرمم بگم.مگه من نمیتونم اینکارو کنم ؟هی برم رو مخ بچم بعد دعواشون شه؟ولی اینکارو نمیخوام کنم بچه هاش گناه دارن

الان شوهر تو هم همین بیا نا صداش کنم جلوش بگم من اگه بخوام طلاق میده  

چون اصل مادره

اینو توی مسافرت بهم گفت و من هیچی نگفتم و دوهفته شد

اومدم خونه دیگه دلم داشت می‌ترکید شوهرم گیر که چیشده باید بگی منم بغضم ترکید و کلی قسمش دادم نگو چون بیشتر ناراحت میشم

گفتم واقعا تو اینجوری؟اون بخاد منو طلاق میدی؟

اون بنده خدام کلی عصبی شد و ناراحت خواست بره خونه و دعوا ...نزاشمتش

دیروزم باز خونه مادرشوهرم بودم بحث سر جاریم بود باز

دوباره شروع کرد...هیچ وقت جمع نمیبست و همیشه خطابش ب اوت بود...یهو گفت

اگه من بخام حرفی بزنم عروسا منو به سلابه میکشن پدر منو در میارن مگه آدم جرات داره

بعد باز شروع کرد آرون بد گفتن  

اون لحظه هیچی ب خودم میگیرم عین خیالم نیست الان باز دارم میترکم از غصه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببین عزیزم نزار حرفی تو دلت بمونه یکبار جواب بدی اونم جرات نمیکنه دیگه حرف اضافه بزنه

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  

شما هم بگو همین که حواست به نوه ها هست نشون میده تو دلت هیچی نیست و فقط ازشون دلگیری 

هیچوقت سعی نکنید با کسی که دنبال همدلی مقابله به مثل کنید 

اون نیاز داره کسی حرفاش و بشنوه ،شما هم بهتره فقط به حرفاش گوش بدی 

این لوس بازیا برای عقده که طرف میگهپسرم جدا شوپسره هم میگه چشم 

بعد از ازدواج زن و شوهر دیگه خودشون تصمیمم میگیرند تا چه اندازه اجازه دخالت به بقیه رو بدن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706