2752
2734
عنوان

اینارو مادرشوهرتون بگه ناراحت نمیشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه خودش میزنه به خنگی به نشنیدن تا بگی چرا این حرف و زدی کلی صغری کبری میچینه

عقده ایه بدبخته ولش کن،چطور راضی خراب شزنه زندگیه پسرشون میشن بدبختا

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731
چرا نذاشتی شوهرت جوابشو بدع یه بار جوابشو بدید دست و پاشو جمع میکنه

چون تجربه دارم

باز هزار حرف بارم میکنه 

اصلا حوصله ندارم

باز منو جایی گیر بیاره انقد حرف میزنه که نگو

آخرین باری شوهرم ازش گله کرد گفته بود ینی چی آدم جرات نداره تو خونه خودشم حرف بزنه شوهرمم گفته بود بله باید وقتی با عروس حرف میزنی قبلش فکر کنی

ولی کو گوش شنوا

چندبار هی اومد بهم حرف زد و کلی سخنرانی کزد برام

بدرک بزار بگه یه گوش بشنو یه گوش در کن حوصله داری غصه میخوری؟از پیامات فهمیدم شوهرت پشتته همین کافیه

اره اونکه بدرک. درسته شوهرم پشتمه ولی از مادرشم دست نمی‌کشه یسره یا باید مسافرت بریم یا تعارف بزنه بزور بیاین خونمون و......

ببین عزیزم نزار حرفی تو دلت بمونه یکبار جواب بدی اونم جرات نمیکنه دیگه حرف اضافه بزنه

نمیدونم چی بگم خیلی پرحرفی میکنه اصلا کافیه یه جمله بگم باز یه ساعت سخنرانی میکنه که نه من منظورم این بود

یه سوال 

وقتی اینقدر ناراحت میشن از حرفاشون 

مجبوریم که رابطه دارین ؟؟ 

به عنوان یک بزرگتر احترام نگه دار 

مناسبت ها بسر برو تبریک بگو و برگرد توی خونت 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

غایب جواب نباش همون موقع با خنده جواب بده یا کلا بی خیال شو 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706