2752
2734
عنوان

اینارو مادرشوهرتون بگه ناراحت نمیشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 50 پست
دخالت و هی تیکه انداختن به عروس واقعا کار درستی نیست خب اونم فک کنه این اختر تمام زندگیش شوهرش هست ...

خب اون سادس فکر میکنه هی اینطوری بگه شما بیشتر حواستون بهشه بنظرم بیشتر بهش احترام بزار و خیالشو راحت کن ک دوسش دارین و بفکرشین... ببین تغییر میکنه یا نه

خب اون سادس فکر میکنه هی اینطوری بگه شما بیشتر حواستون بهشه بنظرم بیشتر بهش احترام بزار و خیالشو راح ...

ببین هفت ساله عروسشم ذره ایی بی احترامی نکردم محبت و توجه ام کردم خودش دیده و میدونه. من میگم چرا یبار نمیاد تعریف کنه بگه عروس خوبی بودی یا اظهار محبت کنه 

نه اینکه هی طعنه بزنه بهم این حرف خیلی سنگینه بگه من بخوام پسرم طلاقت میده 

مگهومن چه هیزم تری فروختم

کم مسافرت بردیمش؟درصورتی من نخوام و نرم خب کنسل میشه .یا چقدر دعوتش کردم درصورتی وظیفه ندارم براش اشپزی کنم ظرفشویی بشورم خونه تکونی کنم خونشو

یا تو مجلسش خودم جر بدم همه کارارو کنم

بخاطر احترام و محبت کردم دیگه

بعد عوض تشکر وقدر دونستن بیاد این حرفارو بزنه

خب آدمم دلم میشکنه

چطور اون شصت سال سنشه باید ما تحملش کنیم ورکش کنیم نمی‌فهمه بعد منی که اول زندگیم انقد بی‌تجربه بودم باید اون. درک کنم

اتفاقا بزرگتر اگه بزرگی کنه همه بهش احترام میزارن خودکار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ببین هفت ساله عروسشم ذره ایی بی احترامی نکردم محبت و توجه ام کردم خودش دیده و میدونه. من میگم چرا یب ...

نمیدونم والا شایدم اونقد هی گفته ک تو مخی شده بنظرم ب ی واسطه بگو بهش بگه حس خوبی از حرفش نمیگیری یا اگر بتونی خودت بش بگو مستقیم