2737
2739

از خودم بدم میاد که نمیدونم عشق چیه از خانواده ام بدم میاد که بهم یاد ندادن عاشق شدنو بهم یاد ندادن همه چی پول و پرستیژ نیست بهم یاد ندادن انقدر رقابت چرت برا مد و لباس و برند و مدل گوشی و...خوب نیست

اونا بهم یاد دادن که برا مردم زندکی کنم خودم مهم نباشم ...

خدا منو بکشه که بخاطر خانواده ام دل یه پسرو شکستم 😭بهش گفتم تو آشپزی باید چقدر کار کنی تا بتونی یه ماشین بگیری

غرورشو خورد کردم😭شب قبلش کافه دیدمش خسته بود مستقله داشت کار میکرد برا زندگیش تلاش میکرد

مثل من بی عرضه نیست که از خودم ۱۰هزارتومان پول ندارم😭😭😭 

دلم میگیره وقتی میبینم که انقدر آروم و خوب و مغروره

کلی غرورشو له کرذم اما هیجی نکفت فقط گفت برو خوشبخت شی😭 

چرا با دلش بازی کردم بعد ولش کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش همون اول که میدی پول نداره باهاش نمیموندی وابسته بشه

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2731
شغلش چش بود مگه مار میکردیم باهم قشنگ تر بود مه اخرش یه شغل کوچیک جور میکردیم برا خودمون اما انقدر ...

اگه می بینش برو ازش معذرت خواهی کن

نذار دل شکسته ش خدای نکرده دامنتو بگیره

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
2738

اینا خیلی ربطی به خانواده نداره ها....

تا یه سنی آدم عقلش نمیرسه تحت تأثیر خانواده‌س بالاخره که بزرگ میشه، میره تو جامعه.... خودت باید شعور داشته باشی....

درست و غلط و تشخیص بدی و خوب و بد و سوا کنی....

اینکه آدم معیار داشته باشه و آدم مقابلشو بسنجه و انتخاب کنه بد نیست ها اما این ادا ها و مظلوم نمایی های بعدش بده....

همه شانس دنیا اومدن تو یه خانواده مرفه رو نداشتن، همه عادت ندارن چشاشونو که باز کردن همه چی براشون مهیا باشه، باور کنی یا نه خیلیا باید بجنگن و تلاش کن واسه چیزایی که ممکنه واسه خیلی های دیگه روتین عادی زندگیشون باشه.

گریه و زاری نکن، با چشم باز طرف مقابلتو انتخاب کن به بچه مردم هم احساس کمبود نده، بزرگ شو.

تا در طلب گوهر کانی، کانی                                                                        تا در هوس لقمه نانی، نانی                                این نکته رمز اگر بدانی، دانی                                                                      هرچیز که در جستن آنی، آنی
2706