2733
2739
عنوان

طی روز چه‌چیزهایی به بچه هاتون میدید؟بچه های زیر دوسال

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 69 پست
این شربت رو‌برم‌بخرم ببینم خدا چی میخواد برام

صبور باش ، کمی گرسنگی بکشه اما مفهوم گشنگی و سیری و غذا خوردنو یاد بگیره چیزی نمیشه ،نترس فقط ، من دختر ۵ سالم چند شب پیش شام‌نخورد ۱ شب بیدارم کرد گفت خیلی گشنمه نمیتونم بخوابم گفتم متاسفم باید تا صبحانه صبر کنی و دیگه فهمید باید سر سفره بشینه ان شاالله شاید چند بار دیگه ام تکرار کنه ولی بالاخره یاد میگیرن و لازم نیست تا ۲۰ سالگی دنبالشون بدویم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
وقتی میذارم با هم بخورن دخترم غذای خودشو میده دهن داداشش یا میماله سر و صورت داداشش غذای داداشش رو‌ه ...

خب همینه اوایل والا دخترای من هنوزم همینن ، پارچه هم پهن میکنم زیر سفره و سینی باز میریزن و میپاشن و حتی گاهی مجبور میشم بعد از آش و سوپ مستقیم ببرم حمام ولی میذارم خودشون بخورن و مغزشون رشد کنه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبور باش ، کمی گرسنگی بکشه اما مفهوم گشنگی و سیری و غذا خوردنو یاد بگیره چیزی نمیشه ،نترس فقط ، من د ...

واقعا نمیدونم چجوری یادش بدم اصلا نمیدونم چکار کنم تا برنج‌و نون بخوره و تف نکنه واقعا توان ندارم یادش بدم😭

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
خب همینه اوایل والا دخترای من هنوزم همینن ، پارچه هم پهن میکنم زیر سفره و سینی باز میریزن و میپاشن و ...

گاهی حتی دست هم نمیزنه به غذا.اون موقع چکارکنم؟انگار چندشش میشن

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
2728
واقعا نمیدونم چجوری یادش بدم اصلا نمیدونم چکار کنم تا برنج‌و نون بخوره و تف نکنه واقعا توان ندارم یا ...

وای چقدر کم صبری خواهر من ، دختر کوچیکه ی من معروفهههه به پاشیدن غذا یعنی چیزیو نخواد دنیارو میپاشه بهم ، یا هر مایعاتی بدیم دستش باید نصفشو بریزه روو فرش ، همسرم میگه یک بار نشد فرش ما همش خشک باشه 

گاهی حتی دست هم نمیزنه به غذا.اون موقع چکارکنم؟انگار چندشش میشن

بزار بره ، گرسنه بمونه ، این حس چندش و استفراغ و تهوع و....همش از صفرای زیاده ، از مراکز معتبر براش‌ شربت صفرابر هم بخر 

وای چقدر کم صبری خواهر من ، دختر کوچیکه ی من معروفهههه به پاشیدن غذا یعنی چیزیو نخواد دنیارو میپاشه ...

نگرانم میترسم‌وسواس داشته باشه اخه مثلا ریخت و پاش با قاشق میکنه و یه ذره دستش غذایی بشه بدش میاد

نگرانم میترسم‌وسواس داشته باشه اخه مثلا ریخت و پاش با قاشق میکنه و یه ذره دستش غذایی بشه بدش میاد

نشونه ی صفرا و سوداست ، یبوست هم داره؟

2740
وای چقدر کم صبری خواهر من ، دختر کوچیکه ی من معروفهههه به پاشیدن غذا یعنی چیزیو نخواد دنیارو میپاشه ...

سلام

بچه ی من ۱۵ ماهه ست و لاغره

دکترش گفت روغن زیتون یا ذرت تو غذاش بریزم

ولی میگن این روغنا نباید حرارت ببینن

چجوری استفاده کنم ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

و اینکه تنوع غذایی ندارم براش

همش برنج ، کدو ، سیب زمینی ، جو پرک ، مرغ ، گوشت قرمز ، حبوبات آبپز میکنم و میکس شده میدم بخوره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
سلام بچه ی من ۱۵ ماهه ست و لاغره دکترش گفت روغن زیتون یا ذرت تو غذاش بریزم ولی میگن این روغنا نبا ...

عزیزم سوپ ک پخت در اخر یه قاشق روغن زیتون بریز توش

و اینکه تنوع غذایی ندارم براش همش برنج ، کدو ، سیب زمینی ، جو پرک ، مرغ ، گوشت قرمز ، حبوبات آبپز م ...

چرااااااا میکس میکنییییییی؟؟؟اشتباه منو‌نکن

چرااااااا میکس میکنییییییی؟؟؟اشتباه منو‌نکن

چون فعلا دندوناش کامل درنیومده

بعد اینکه مواد غذایی لای دندوناش گیر میکنه اعصابش خورد میشه

۲۱ ماه ، بزرگه ۵ سال و نیم

خب بچه شما خوش اشتهاس 

بچه من با زور مولتی و شربت اشتهاآور و کلی دوا و دکتر به زور فقط صبحانه میخوره اونم دو لقمه پییر شدم سرش خوشبحالت واقعا بچه خوش خوراک و خوش اشتها نعمته قدرش بدون 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑