2733
2734
اصلا هم اینطور نیست ، بچه های من صفراوی و بسیار بد غذا بودن و عق میزدن ، اولا در هر کدوم ازین وعده ه ...

عزیزم شربت سکنجبین دادن تاثیری نداشت اصلا برام

حوصله ندارم  
عزیزم شربت سکنجبین دادن تاثیری نداشت اصلا برام

دوروزه که اون همه آنزیم کثیف از بدن بچه ها پاک نمیشه من بعد از دوماه نتیجه گرفتم اونم با شربت صفرابر همزمان

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دندون اصلا نیاز ندارن .تغییر بده وگرنه شرایطت مث من میشه‌ نزدیک دوسالشه فقط میکس میخوره اونم کم و ...

بچه م غذای درشت دوست داره و میخوره

ولی گوشت و مرغ و حبوبات لای دندونش گیر میکنه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
کی گفته این روغن ها نباید حرارت ببینن ، این اشتباهه ، الان درمان ناباروری پیاز سرخ شده در روغن زیتون ...

آدم میمونه حرف کیو باور کنه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731
آدم میمونه حرف کیو باور کنه

فکت های پزشکی هرروز نقض میاره مثل جلوگیری بعد از سقط که اول اجباری بود حالا میگن باعث نازایی میشه ، ولی حرف اهل بیت ۱۴۰۰ تغییر نمیکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اصلا هم اینطور نیست ، بچه های من صفراوی و بسیار بد غذا بودن و عق میزدن ، اولا در هر کدوم ازین وعده ه ...

یعنی شما مولتی و اهن نمیدی؟میدونی چه ضرری به بدنش میرسه؟

حوصله ندارم  
یعنی شما مولتی و اهن نمیدی؟میدونی چه ضرری به بدنش میرسه؟

آهن چرا آدزوفر ، من گفتم مولتی ویتامین و اشتهاآور ‌‌‌، عزیز فکر کنم شماهم صفراوی هستید دقت به متن نمیکنید

2738
آهن چرا آدزوفر ، من گفتم مولتی ویتامین و اشتهاآور ‌‌‌، عزیز فکر کنم شماهم صفراوی هستید دقت به متن نم ...

شمام یه صفراوی رو‌گرفتی به‌همه نسبتش میدی🤦باشه مرسی موفق باشی

حوصله ندارم  
شمام یه صفراوی رو‌گرفتی به‌همه نسبتش میدی🤦باشه مرسی موفق باشی

متاسفانه ۹۰ درصد مردم غلبه صفرا دارن همه باید مراقب باشیم