2737
2734
عنوان

پیرو اعتراضات به وضعیت سایت

178 بازدید | 18 پست

من هم بسیار انتقاد دارم نسبت به وضعیت و حقوقی که هیچکدوم برا کاربرا اجرا نمیشن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
 سایتی شبیه نینی سایت هست بریم اونجا؟

آره یه چندتایی هست ولی من نمیدونم فقط از کاربرا شنیدم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چیشده؟

اعتراض به این اوضاع که نه اجازه حذف تاپیک هست نه ویرایش و نه....

2738
چه سایتیه؟

نمیدونم

اعتراض به این اوضاع که نه اجازه حذف تاپیک هست نه ویرایش و نه....

سلام

در تاپیک هام نحوه ی ویرایش پست رو 

که به روش خودم کشف کردم توضیح دادم.

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2706