2752
2734
عنوان

پیرو اعتراضات به وضعیت سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 18 پست
اعتراض به این اوضاع که نه اجازه حذف تاپیک هست نه ویرایش و نه....

سلام

در تاپیک هام نحوه ی ویرایش پست رو 

که به روش خودم کشف کردم توضیح دادم.

همین پست خودم رو ☝ ویرایش کردم

و اینهارو اضافه کردم👈👉👆

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
اعتراض به این اوضاع که نه اجازه حذف تاپیک هست نه ویرایش و نه....

سلام

در تاپیک هام نحوه ی ویرایش پست رو 

که به روش خودم کشف کردم توضیح دادم.

همین پست خودم رو ☝ ویرایش کردم

و اینهارو اضافه کردم👈👉👆

و دوباره هر چقدر بخوام میتونم ☝ اضافه و یا کم کنم

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام در تاپیک هام نحوه ی ویرایش پست رو  که به روش خودم کشف کردم توضیح دادم.

سلام

ممنونم عزیزم🌼حتما نگاه میکنم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
سلام ممنونم عزیزم🌼حتما نگاه میکنم

خواهش میکنم گلم🙏❤

2731